1. 1.
    Adam gibi adam delikanlıdır net. Delikanlı adam sudan kirden nemden korkmaz.
    5 -1 ... expected3
  2. 2.
    Benimdir.

Hiç telefon kılıfım da olmadı kırılmaz cam da olmadı. Zaten kırılmaz cam diyorlar ama yine de ekran kırılıyor o yüzden gerek duymadım. Şu an telefonun ekranı yine kırık 550 lira istiyorlar yaptırmam çinden alırım 20 dolara kendim takarım.
    1 -1 ... beyaz baretli mehmet aga
  3. 3.
    bunu günde 10 kişi soruyo ‘ya x kullanıyosun kılıf taksana ben aliyim sana hediye ha ha ha’ olum kullanamıyorum. kazakda giyemem mesela ölsem bile. cins adamım ben.
    2 -4 ... rocksuperstar
  4. 4.
    ekran koruyucum bile yok bu kadar da delikanlı bi insanım.
    3 -1 ... vanligogh
  5. 5.
    Kılıfsız silah taşıyan apaçiden farkı yoktur. Bunun nesi delikanlılık?
    1 ... tea man
  6. 6.
    telefonu eşeklemesine kullanan tiptir. ayrıca paraya da kıymaktan çekinmez, hayatta yapacağı şeyleri çekincesiz yapar.
    1 ... ilgisiz ve sorumsuz insan
  7. 7.
    (bkz: bu ne cesaret yiğidim)
    3 -1 ... moon tripper
  8. 8.
    benim tokatlı arkadaşımdır ve malın önde gidenidir.

oturuyoruz üsküdar 'da koruda çay içiyoruz , bende yeni telefon almışım geçen ilkbahar başı marttı hatırladığım kadarı ile oda bir samsung almış 2000 lira falan..
    ..
    bende 360 derece denilen kılıf almıştım 44,90'a ,bu hamşo bana ulan hıyar 45 lira verilir mi kılıfa dedi bak kılıfsız şahane ha olmadı gider üsküdar çarşıda ki tezgahlardan 9 liraya kralını alırım dedi gitti salep söyledi geldi oturdu allah'ın sopası yok pat telefonu betona düştü tabi köşesi ezildi,bizimki pert..

delikanlılık o an bozuldu ..

delikanlı olmayın gazoz olun, biraz cool'luk iyidir.
    1 -1 ... baris hemen simdi
  9. 9.
    telefon ihtiyaç olduğun da kullanilan bir elektronik cihazdır. telefonun yüksek fiyata sahip ise koruma şart ve telefonu sürekli kullanıyorsan eğer. Ben mesela telefon konuşmaları için arada sırada sosyal medyaya bakmak için kullanıyorum o yüzden gerek bulmuyorum kılıf aomaya.
    1 ... iiiblacktoothiii
  10. 10.
    Kılıf, çağımızın televizyon Üzeri dantel işlemesi gibi bir şeyi.
    Kenarı çizilmesin telefonun diye amele bazlı gezmek irrite edici bir durum.
    Hiç kullanmadım.
    -1 ... cok erken oten horoz