1. .
  genel başkan olduğu şu günlerde görülmesi zor bir durum. aslında pek de zor değil ama yine de negatif eleştiride bulunmak biraz kolay gibi. özellikle kendi yandaşları "adam geleli daha kaç gün oldu bu ne yaa" şeklinde doğal bir tepki vereceklerdir. belki biraz da olsa haklılar ama göz önündeki durum bu. lakin baykal ın gitmesine sevinen kitle kılıçdaroğlu ile beklentilerini gerçekleştiremeyeceklerdir, chp aynı çizgide kaldığı sürece bu değişmeyecektir.

  belki iktidar kelimesini dile getirdi diye destekçileri kendisinde bi farklılık arıyor olabilirler. belki yerel seçimlerdeki durumunu göz önüne alıyorlar. ama biraz da bazı şeyleri görmek gerekiyor aslında. bugün herhangi bir vatandaştan tutun da ülke cumhurbaşkanı kadar herkes bu ülkenin en önemli sorununun kürt meselesi olduğunu dile getirirken bu meseleye yaklaşımının temeli "para" üzerinden olan bir siyasetçi pek iş yapmaz.

  ucuz muhalefet yaparak belki en fazla kongreye katılan destekçilerini heyecanlandırır kemal bey. bununla da anlık heyecanlar yaratır, başka da bir şey yapmaz.
  2 -1 ... luwian
 2. .
  akp hükmetinin yarattıgı rant dünyası için doğru kırıklık.
  1 -1 ... ceterelealtdeleteenter
 3. .
  güvenilecek kişiyi doğru seçemeyenlerin banko duygusudur hayal kırıklığı.
  mantığı devre dışı bırakırsan olumlu bir sonuç beklemen salak olduğunu gösterir.
  ... thelma