1. 1.
  Hayır, bu iddiayı ilk akp'liler ortaya atmadı. Bunu ortaya koyan yüzde yüz gerçek atatürkçü subaylardan oluşan batı çalışma grubu'dur:
  kılıçdaroğlu nun ssk yolsuzlukları
  ... kemalist fasizm
 2. 2.
  büyük vurgun yapanlar ülkenin başındayken 3'ün 5'in lafı mı olur? o kadarını zaten hepsi yaptı ve yapıyor.
  -1 ... hastavilla
 3. 3.
  ilk başta fotoğrafta bir kısmını gördüğümüz üzerinde çok tartışma dönen iddianameyi okumak isteyenlere tamamını paylaşalım. Ufak bir kısmında kılıçdaroğlu’na istinaden Alevi-Kürt destekçiliğine dair iddialar da mevcut.

  https://asder.org.tr/duyu...40c654043acc50155c979275c

  Bu iddianame genelkurmayın denmiş ama istihbarata ait olduğu yönünde ve bir çok insanın askeriye tarafından değil bu birimlerce fişlendiğine dair kuvvetli iddialar ortaya atıldı senelerdir. Bir örneğine Soner yalçın’dan gelsin şu köşeye.

  http://www.sozcu.com.tr/2...runuze-sorun-2270096/amp/

  Şimdi, yandaşların işe alınıp kazandırıldığına dair iddialar senelerdir ülkenin kanayan yarası. Hakedenin kazanması gerekliliği fikri millette bir oturmadı gitti. Asla doğru demem, ne geliyorsa memleketin başına torpil, çıkar ve adamcılıktan geliyor zaten. Ama ciddi anlamda suç işlediğine dair durum olsaydı eğer kılıçdaroğlu’nu bir muhalefet olarak siyaset içinde neden, ne kadar barındırırlardı sizce? Barındıranlar bu konuda suçlayıp sindirmeye çalışmıyorsa kendilerine de dokunacağı için olabilir mi acaba? Ya da denediler de olmadı mı yoksa?

  Aklımda deli sorular.
  1 -2 ... rumpelstiltskin
 4. 4.
  Bir Tayyip yolsuzluğu olamaz. Adam çığır açtı.
  1 -1 ... portatif