1. ?.
  sağ ayağının dışıyla vermiştir. jeneriklik bir gol olacakken kaleci parmaklarının ucuyla kornere çelmiştir.
  2 ... it the fuck
 2. ?.
  --spoiler--
  kılıçdaroğlu ndan 'Böyle bir yerim mi varmış. Bilmiyorum' cevabı geldi.
  --spoiler--
  artık sıçmakta çığır açmış bünyelerin nereye saldıracağını anlamamaları durumudur. yahu kardeşim okuduğunuzuda mı anlamıyorsunuz bilmiyorumki? yanıltıcı demek, evet olabilir, yorum yok gibi geçiştirmelerle olur. adam cevabında alenen söylüyor. daha çokkkkk okumanız lazım çok.

  (bkz: bir siktir git çay koy)
  5 -3 ... alayina sokayim
 3. ?.
  "yaprak düşüşü" olarak tabir edilen falsodur. ayağın dışıyla topa vurulur. sağ-sol farketmez. bunu en iyi yapanlardan biri de michel platini idi. daha çok bu vuruşla akla gelen isimdir.

  (bkz: bir kaynak olarak star gazetesi)
  1 ... dobrowski
 4. ?.
  başbakan'ın attığı çalımlar karşısında sözü edilmeyecek olan durumdur.
  (bkz: kötünün iyisi)
  3 -1 ... habit
 5. 0.
  chp'nin halkçı genel başkanı gazetecilerin sorusuna dalga geçer gibi cevap vererek kıvırma noktasında tıkanmasıdır. sahte yolsuzluk belgeleri ortaya çıkınca bile kıvıran veya medya tarafından üstüne gidilmeyen kılıçdaroğlu yine aynı şekilde bunu da kıvırmayı başaracaktır. ne yaparsın ustalıkları bu
  -3 ... trt 2 deki ressam
 6. 1.
  bir kaynak olarak akp'nin baş borazanı star gazetesini seçen insanların inanmak istediği ve nitekim inandığı saçma sapan şeydir.
  3 -2 ... cany13
 7. 2.
  Başbakanın kaç falsosu var? gibi sorulari akillara getiren animasyon ve atmasyon karisimi sözdür.
  1 -1 ... madridli
 8. 3.
  chp'nin halkçı genel başkanının yandaş gazetecilerle taşak geçmesi olayıdır. gerçek yolzuluk belgeleri ortaya çıkıp götlerinde patlayan bünyelerin kılıçdaroğlu'na bok atma çabasıdır. ne yapsın adamlar en iyi becerdikleri iş bu.
  2 -2 ... dobrowski
 9. 4.
  sosyal demokrat olduğunu iddia eden partinin başında olup son gazete söyleyişinde nasıl bir istanbul hayal ediyorsunuz sorusuna ; sokak sanatçılarının yer aldığı bir istanbul cevabı.
  ... albatroshaski