1. .
  kemal kılıçdaroğlu'nun giydiği etro marka gömlekle ilgili yapmış olduğu açıklama. gömleğin markasını bilmediğini, medyadan öğrendiğini iddia etmiştir kendisi. ilginç!
  http://www.aksam.com.tr/2...__gomlek__aciklamasi.html
  1 -4 ... cripsi
 2. .
  --spoiler--
  Kılıçdaroğlu gömleğe ne kadar para ödediği ile ilgili soruya 'Kendi kazandığım paramla aldım' diye yanıt verdi.
  --spoiler--
  şimdi dağılın beyler.
  6 -3 ... worldisblack
 3. .
  gömleği, kılıçdaroğlu na bir hayırsever armağan etmemiştir. kendi kazandığı parayla almıştır. oysa ki ne sözde hayırseverler var milletin çocuklarını yurt dışında okutuveriyorlar. neyse kendisi kazanmış, uzatmaya gerek yokmuş...
  6 -1 ... avalon
 4. .
  genelkurul sırasında üzerinde bulunan gömlek hakkında twiter, facebook ve bazı haber sitelerinde çıkan söylentilere kemal k.'nun verdiği cevaptır. giyindiği gömlek 400 lira civarıymış ve halk bunu giyemediği için eleştiriliyormuş. ulan adam koskoca milletvekili yani 70 miyonluk ülkede 550 kişiden biridir. halkın temsilcisi ve milletvekili maaşı alan ki bu maaş 7 bin türk lirası civarındadır. bu adama maaşının onda biri bile olmayan bir gömleği nasıl aldın? nasıl giyersin? hani halktan biriydin? gibi sorular yöneltilmesi gerizekalılıktır. üstelik bu sorulara kemal k.'nun cevap vermesi daha büyük gerizekalılıktır.

  askeri ücretle çalışanların 500 - 1000 tl cep telefonu kullandığı bu ülkede hangi mantık bir milletvekilinin giydiği gömleğin markasını ve fiyatı sorgular. görende sancak halk açlıktan ölüyor sayın kılıçdaroğlu saltanat içinde yaşıyor. burası t.c cumhuriyeti afrika'nın kabile ülkeleri değil.

  not: hayatımda chp'ne oy vermedim. bundan sonrada ideolojim gereği vermemde. fakat aptal eleştiriler yapılmasına ve bu aptal eleştirilere karşıda savunma yapılmasına sessiz de kalamam.
  3 -1 ... mindkiller
 5. .
  gereksiz yapılan bir eleştrinin gereksiz cevabı. bütün bürokratların kıyafetlerini incelersek işimiz var. adamlar 2-3 bin tl'lik takım elbiseler giyiyorlar. ayakkabılarının fiyatı benim bir aylık maaşım. onları da inceleyelim o zaman. ama moda haftasında değiliz. haftanın şıkı rüküşü seçimi değil, seni yönetecek kişileri seçeceksin.

  neden battı ki bu gömlek şimdi?

  beğenmiş almış adam.
  1 -1 ... kayrahan
 6. .
  açıklama yapması olumludur.
  1 ... pilotmont
 7. .
  bu ülkede asgari ücretle geçinmeye çalışan bir kesim insanlar ceplerinde milyarlık cep telefonu taşıyorlar. bunu da görmek lazım. kaldı ki adam lider bu kim olursa olsun halkının karşısına çıkarken kaliteli giyinmek zaten saygının gereğidir. bu açıklamayı yapmak durumunda kalması bile gereksizdir.
  2 ... altair