1. ?.
  kemal kılıçdaroğlunun işsizlik kalmayacak vaadinden sonra herkesin merakla beklediği politikadır. bu güne kadar iktidara gelen bütün liderler başa gelmeden önce bu vaadleri verdiler ama sonra ya yapmak istemediler yada yapamadılar ki büyük kısmı yapamadı. eğer kılıçdaroğlunun gerçekten yenilikçi ekonomik çözümleri varsa çok iyi, ama yok yerli sermayeyi destekleyeceğiz yok fabrikalar kuracağız gibi klasik söylemler bugün general motors gibi dünya sanayi devlerinin bile battığı ve devlete külfet olduğu bir dünyada pek işe yarar gibi görünmüyor.
  1 ... el camino
 2. ?.
  kaşıkla ver sapıyla çıkar olacaktır muhtemelen.
  1 ... it the fuck
 3. ?.
  zenginden alıp fakire vereceği politikadır.
  bu işi yapsa yapsa o yapar çünkü halkın içinden olduğundan neyin ne olduğunu iyi bilmektedir.
  4 -3 ... domdom kursunu degdi
 4. ?.
  Her siyasetcinin yaptığı gibi ortama ayak uydurup şahsi ekonomisini güçlendirmesidir.
  1 ... romclick
 5. ?.
  üretime dayanan bir ekonomi planı olması muhtemel politikadır. zenginden alıp, fakire vermek diye bir ekonomi politikası yoktur. kimin malını kimden alıp kime veriyorsun diye sorarlar adama.
  ... mindkiller
 6. ?.
  fabrika kur, yandaşları yerleştir sonra da batır. işte türkiye'de sosyal demokratların ekonomi politikası. sonra da akp gelsin hepsini satsın.
  2 ... benjamin kastaryan
 7. ?.
  kendi zenginlerini oluşturmakla uğraşmazsa ve ülke gelirlerini halka yatırım aracı olarak kullanırsa bundan büyük ekonomi politikası olmaz diye düşünüyorum. bunları söylemişti, umarım başa gelir ve dediklerini yapar. kendisine güveniyoruz.
  1 ... king of the author
 8. ?.
  eşitlik ve adalet olduktan sonra ekonomi de yoluna girer. sen ihaleleri yandaşlarına peşkeş çekersen, arazileri yandaşlarına peşkeş çekersen, yandaşlarını kadrolara, maaşa boğarsan tabi ekonominin beli doğrulmaz. kalpazanlardan, ali diboculardan, naylon faturacılardan kurtulduğumuz nokta ekonominin de düzeleceği noktadır.
  2 -1 ... tralliani
 9. 0.
  http://www.youtube.com/watch?v=4Bcexplp9xM+
  ... tu kaka bana