1. 1.
    Böyle aptalca bir haber yaparak yoktan gündem yaratan beyinsize kılıçdaroğlu'nun yanıtıdır. Roller değişmiş. Hayret amk 20 yılda bir kez bunu gördüm ya, gam yemem artık.

kılıçdaroğlu nun asılma haberine yanıtı

Gılışdar'a bak sen.
    2 ... serdarsl06
  2. 2.
    yobaz akit'çilerin nasıl bir korkak olduğunu göstermiş olay.
    sırf akit yobazlarının değil tüm gerici-yobazların nasıl bir korkak yapıda olduklarını görüyoruz.

bakın bir tanesi de çıkıp söylediklerinin arkasında durmuyor.

o şerefsiz akit gazetesi genel yayın müdürü imiş konuştu sonra bir fare gibi kanalizasyonuna döndü bok yemeye devam ediyor.

diğerleri de öyle çıkıp söylediklerinin arkasında duracak cesaretleri yok tek dayanakları akp'nin polis-askerve adliye gücü.

o sözü mesela olmaz ya teşbihte hata olmaz halk tv'den biri çıkıp bir akp yöneticisine söyleseydi o an televizyon kanalı ve evler bırakın polis operasyonunu gerici yobaz itler yakmaya kalkardı arkalarında da da akp devleti olurdu.
    si,vas'ta maraş'ta gördük .

8 mart'ta taksim'de vakit ezanını 1,5 saat sonra (8,30-10,00) okutup katliama açık kapı bırakan sabah gazetesi değil mi?

hadi çıksın akit gazetesinin iti sözlerinin arkasında dursun ama yok götü yemez.

ancak laf salatası.

bakın bunların hayran olduğu ışid -el kaide -nusra militanları artık köpek gibi gebertiliyor hani ak kafenliler hani nerede yoklar.

bunlar 50 yıl gülen cemaati ile kol kola yürüdüler ve gülen çetesinin darbe girişimi akim kaldı 24 saat geçmedi gülencilerin karılarına kızlarına sarktılar işte karakterleri bu.

ha mhp'yi unutmadık ,er rütbesinde ki biremir kulunu katledip başında kurt işareti yapan ülkücü hala dışarıda..

sorsan vatan ve ordu sevgisi tavan yapar(mış).

korkak sürüsü ,bir insan sözünün arkasında duramıyorsa ben ta onun ......... ???

NOT; her kes biliyor sol adaylara ve hdp'ye oy veriyorum dönem dönem . bir tek ince'ye oy verdim pişman oldum yine pişman olacağımı bile bile imamoğlu'na atacağım oyumu çünkü bu korkaklara karşı artık dik durma vakti geldi.

bu korkakların allah belasını versin ..
    2 -1 ... baris hemen simdi
  3. 3.
    koltuğundan vazgeçemeyen adam için fazla iddialı ve komik yanıt.
    -1 ... telefoncu ekrem