1. 1.
  Chp'nin gelecek seçimleri de kaybedeceğine delalettir.

  https://www.sozcu.com.tr/...ami-bekleyecegim-6212458/

  Yav kılışdar sen bu ahaliyi hala tanımadın. Hep en öne geçeceksin, bunları itip kakacaksın, trafik ışıklarına riayet etmeyeceksin, bunların parasıyla uçak filoları, saraylar yaptıracaksın. Ancak o zaman kıymet bulursun. Deveye diken, böylelerine "seven"...
  17 -5 ... rumeli71
 2. 2.
  Normal ülkeler için doğru ama bizim ülkemiz için yanlış karar.

  Bizim ülkemiz sıra sevmez ve uymaz.
  5 -1 ... karton toplayan cocuk
 3. 3.
  Adam olmam demiyor sıra gelince olurum diyor kafanız mı basmıyor aq.
  2 -2 ... karton toplayan cocuk
 4. 4.
  Çoktan amerikan aşısı olmuştur o.
  2 -4 ... ekonovich
 5. 5.
  liderler öncelikli gurupta. sıra beklemesine gerek yok.

  Recep Tayyip Erdoğan, "Başta siyasi liderler olmak üzere, bunun yanında tüm milletvekillerimiz olmak üzere, lider kadrolar olmak üzere bu kampanyayı güçlü kılma noktasında onların da belirlenmiş olan aşılama noktalarında bu aşıyı teşvik ederlerse çok çok isabetli olacağına inanıyorum." dedi.

  https://video.haber7.com/...andan-tum-liderlere-cagri
  1 -2 ... sokar
 6. 6.
  işte böyle yediniz bu ülkeyi. bu milleti, böyle böyle uyuttunuz, kandırdınız. bu tür meseleleri yere göğe sığdıramayıp kendinizi yücelttiniz.

  "artık anıtkabir bayrak direği imalatını biz yapıyoruz, sezer kırmızı ışıkta durdu" gibisinden gülünç gelişmeler ile insanları gazladınız. ama yapacak bir şeyiniz yok zira, sizde haklısınız dişe dokunacak bir faydanız olmadı çünkü.

  işte bu yüzden de böyle sikko konular üzerinden yüzdürmeye çalışıyorsunuz geminizi ama faydası yok, olmuyor. neymiş, kılçdaroğlu aşı sırasını bekliyormuş, gelişmeye bak amına koyim, başarıya bak, övünç konusuna bak!

  "kolocdoroğlo oşo soroso bokloyor" , adamlar aşı sırası beklemeyi bile, (tabi böyle bir durumun, liderler için aşı sırası gibi bir konunun olup olmadığı da muamma) tanımlayacak kelime bulamıyorlar, artık nasıl etkilendilerse.

  Türksat 5A uydusunu uzaya fırlatan kk olsaydı dilleri tutulur, lal olurlardı heralde ama yok, bu mümkün değil. çünkü kk sırf bunların dili tutulmasın diye uydu fırlatmıyor uzaya, sırasını bekliyor sadece.
  2 -4 ... merhaba ben pembe iyesta
 7. 7.
  Sözlük nonoşunun halka tepeden bakan kifayetsiz muhterisleri yalayarak aldığı çomar maaşının hakkını vermesine vesile olmuştur.
  3 -4 ... rumeli71
 8. 8.
  Sırası yarın gelir. Adam 75 yaşında.
  1 ... aboskal
 9. 9.
  oğlum, işte siz busunuz. işinize gelmediğinde laf salatası yapar, çamura yatarsınız. insanların aklını karıştıracak şekilde bi şeyler saçmalar aklınızca dikkatleri başka yöne çeker açığınızı kapatırsınız.

  yalan, iftira, algı, laf salatası hayatınız olmuş özetle. inan bana nonoşlar bile sen ve senin gibilerden çok çok daha şerefli ve namuslu insanlardır. sadece ilişkilerini yaşar hayatlarını sürdürürler. sizler gibi iftira atmazlar.

  evet arkadaşlar, işte size kemalist ahlaksızlığına, yobazlığına kanlı, canlı bir örnek. üstte ki entrym örneğin, sizden ricam göz atmanız, okumanız ve sonra bu entryi.

  konunun nasılda değiştirilip yine algının dibine nasıl vurulduğunu gözlerinizle göreceğinize eminim.. işte böyledir bu at hırsızları boktan boktan mevzuları abartır, poh pohlarlar akabinde ise tepki görünce işi şarlatanlığa vurarak konuyu dağıtırlar.

  ee omurga, karakter, dik duruş olmayınca yapılacak başka ne olabilir ki? sizi gidi süzme rum çocukları sizi.
  3 -4 ... merhaba ben pembe iyesta
 10. 10.
  Sözlük nonoşunun omurga, karakter gibi ne olduğu konusunda zerre fikri olmadığı bir şeyler saçmalamasına vesile olmuştur.

  Türksat filan dediğine göre Telekom işlerinden anlıyor olsa gerek.

  (bkz: akp nin Türk Telekom u yağmalatması)
  2 -2 ... rumeli71