1. 1.
  28 saniye olan kendi rekorunu kırmasıdır.
  *
  --spoiler--
  seçim sürecinde her fırsatta başbakan erdoğan'ı televizyonda tartışmaya çağıranchplideri kemal kılıçdaroğlu, dün konuk olduğu "teke tek" programında bu önerisini yineledi.

  başbakan'ın karşısına çıkamayacağını iddia eden kılıçdaroğlu, önce "ister sosyal güvenlik konusunda, ister dış politika konusunda, ister herhangi bir konuda isterseekonomikonusunda gelsin karşıma. bunu çok samimiyetle söylüyorum. gelsin karşıma, devletin arşivlerini alsın. arzu ediyorsa istediği bakanı da getirebilir, hatta bakanlar kurulu'nu da getirebilir. söz veriyorum tek başıma çıkacam. çünkü ben her konuyu bilirim" dedi.

  bu iddialı çıkış üzerine altaylı, "bütün bakanlar kurulu'na karşı tek başına çıkacaksınız. o bakanların konularını bakanlardan daha iyi mi bileceksiniz?" diye sorunca geri adım atan kılıçdaroğlu, "hayır, öyle bir iddiam yok. onun (başbakan'ı kastediyor) arzu ettiği konu neyse sosyal güvenlikle ilgili gelsin ben o konuda yetkinim. hiç endişem yok" şeklinde konuştu.
  --spoiler--
  3 -1 ... su degil kezzap
 2. 2.
  (bkz: sığ siyaset)
  1 ... redrack
 3. 3.
  https://www.facebook.com/...2&oid=175540105822823
  -1 ... kayip pena
 4. 4.
  (bkz: çarkçı kemal)
  ayrıca şunlar da var. http://www.haberpan.com/h...kikada-kendini-yalanladi/

  veeee taze haber olarak da, yine teke tek pogramında çark etti. bu sefer (iki), evet 2 dakika sürdü. önce akp yargıya karışsın istedi. akabinde karışmasın, müdahele etmesin dedi.

  --spoiler--
  HSYK'nın başkanı Adalet Bakanı'dır. HSYK, 'bir dakika' diyecek, 'Siz Anayasa'ya, hukukun üstünlüğüne aykırı kararlar alıyorsunuz' diyecek. Elbette o hakimleri görevden alacak. Bunları görmezlikten gelmek kimsenin hakkı değildir, görmek zorundayız.

  --spoiler--
  Siyasetin doğrudan yargıya müdahale etmesi yanlıştır. Gerekirse yasal düzenleme yapılır. Bu ülkede hukukun üstünlüğünü egemen kılmak istiyoruz.
  --spoiler--
  -1 ... yapici tahribat
 5. 5.
  kılıçdaroglu candır.kimse karışmasın ona. kötü laf etmesin. o olmasa kime gülücez.. gelişiyor adam işte 28 den 6 ya. büyüyor.. büyütüyoruz..
  2 -1 ... joneca
 6. 6.
  https://www.youtube.com/watch?v=87UCGNLmq5U+

  Bakın şimdi kardeşler. siz çok yanlış gelmişsiniz.

  1. cümlede demek istiyor "ki benim elimde onu yıkacak delillerim var. Gelsin, ben ona bu belgeleri sunayım. istediği bakanı da alsın, ben her konuyu bilirim diyor." yani her konuyu bakanlardan daha iyi bilirim falan gibi bir şey söylemiyor. sadece diyor ki benim her konuda muhalefet edecek kadar bilgim var.

  Fatih de diyor ki "ne demek lan sen bakanların konularını bakanlardan daha mı iyi biliyorsun?" -alakaya bak-
  o da hayır, öyle bir iddiam yok diyor. sonra da 1. cümleden devam ediyor.

  olay bundan ibaret.
  bazı bademler buradan kendilerine bir şey çıkartmaya çalışmış.

  e tabi hiç sormuyorlar. "tayyip bu kadar meydan okumaya rağmen neden kılıçdaroğlu ile canlı yayına çıkmak istemiyor" diye.
  ... papa ikinci sean paul
 7. 7.
  (bkz: çarkçı kemal)
  ... erkenotenhoroz