1. 1.
  Fazla bilinmeyen gerçeklerden birisidir. Kılıçdaroğlu chp'si akp'nin Sözde çözüm özde ihanet sürecine destek vermiştir. Buyrun muharrem ince ile osman pamukoğlu'nun tartışmasını izleyin:
  https://youtu.be/TgMdcTp4faQ
  Osman pamukoğlu bu gerçeği dile getirince ince akla karayı seçiyor kıvırmak için. Her ne kadar açıkça evet destek veriyoruz diyemese de artık çocuklarımız ölmüyor diye seviniyoruz diyor.

  Bunlar yetmezmiş gibi çözüm süreci rafa kaldırıldıktan sonra chp'liler çözüm sürecine geri dönelim demeye başlamışlardır.
  2 -2 ... fasist bir yurtsever
 2. 2.
  Chp nin Hdp ile kolkola girmesini sadece seçim yatırımı ve tayyip erdoğanı devirmek için yapıldığını öngören tahmin eden ve zanneden chp seçmeni için olağan bir açıklama ile izah edilebilir bir durumdur. En fazla biz de akp gibi barış istedik diyebilirler. Peki ya gerçek böyle mi? Elbetteki hayır. Aslolan erdoğan sonrası planlanan senaryoda gizli. Chp yi bu mecraya sevkedenlerin neyi amaçladıklarını şuan halk bilmiyor ama görünen köy klavuz istemez. Bu planın bir parçası. Hdp federasyondan ve bölünmeden vazgeçmediğine / vazgeçmeyeceğine göre önümüzdeki günler oldukça sıkıntılı olacağa benziyor.
  ... gazeloglu
 3. 3.
  öyle bişey yok, tayyipçiler panikten sayıklamaya başladılar. megri megri de ağlayan adamın uzantıları, yedikleri haltların önünde sonunda önlerine konulacağından korkmaya başladılar.
  -1 ... paganviodio