1. 1.
    Gerçek ve normal atatürkçüdür. Ancak sanki çok garipmiş gibi muamele görür nedense. Bir kemalistin kılıçdaroğlu denilen gerzeği sevmesi için tek bir neden söyler misiniz?
    1 -1 ... marjinal turk fasisti
  2. 2.
    yoktur. sevmediğini iddia etse bile ilk seçimde koşa koşa oy vermeye gidecektir.
    1 -2 ... zall bana hep abi der
  3. 3.
    kemalistin hasıdır kemalistin dibidir bayrak sallayanıdır. süzmesidir lan süzmesi.
    ... ibni maymun
  4. 4.
    (bkz: noxeca)

tıynetsiz yobazlar ne ise gözümde odur kendisi.
    2 -2 ... noxeca
  5. 5.
    sevmediğini söylese de kılışdarın genel başkanı olduğu cehapeeye oy verir.
    1 ... kazangap
  6. 6.
    kişilerin gelip geçici davanın baki olduğunu bilen adamlardır. çomarların kişilik bölünmelerine örnek gösterilmelidir.
    9 -2 ... kutsal cezmi
  7. 7.
    benim bu.
    10 seçim kaybetmiş 11 inciye koşan bir adama oy moy yok.
    atatürk ve partisi kalıcı, basiretsiz liderler geçicidir.
    o muharrem gelecek.
    2 -3 ... kafam bir milyon
  8. 8.
    partisi olmayan kemalistler vardır ya da vatan partisi mensubu kemalistler de bu gruba dahillerdir.
    1 ... alper1982
  9. 9.
    Kemalistim ve kılıçdaroğlu'nu sevmiyorum. Partiye sürekli kan kaybettiren, sürekli seçim kaybeden ve dahi oturduğu koltuğu tüm başarısızlığına rağmen bırakmayıp, ülkeyi değil kendini düşünen birini sevmemek bence gayet doğal bir şey zira.
    1 ... cennetin kralligi
  10. 10.
    Mustafa Kemali hem severim hem de saygı duyarım ama bu onun her dediğine her yaptığına gözü kapalı imzamı atmak demek değil. Bir kere burada anlaşalım.

Ulusal bağımsızlık savaşımız, örgütlenme biçimi olarak müdafaa -i Hukuk cemiyetleri şeklinde örgütlenmiş ve daha sonra bu yapı Cumhuriyeti kurmuş ve 46 ya kadar yönetmiş olsa da , bugün bana göre tek ortak noktaları isimleridir.

Siyasal islamcılar için söylemiyorum. Onlar zaten mustafa kemal ve onun dünya görüşüne nasıl bakıyor hepimizin malumu. Lütfen gerçekçi olalım. Bugün chp olmasa daha iyi bir Türkiye olmaz mı.
    1 ... ali candan