1. 1.
    Bakıyorsun sözlüğe mesela 7 haziran sürecinde hdp seviciliği yapmış olan, berkin elvan'a sahip çıkan, nuriye-semih çiftini savunan, dhkp-c sempatizanı solcu ve sosyal demokrat tipler meral akşener'in avukatlığını yapıyor. hayırdır size ne oluyor yani size mi kaldı meral'i savunmak?

Ben meral akşener'in avukatı değilim ama kılıçdaroğlu'ndan oldukça farklı bir çizgide olduğunu görebiliyorum.

Kılıçdaroğlu'nun partisinde atatürk'e kefere demiş olan mehmet bekaroğlu, bank asya'da hesap açtırmış olan maklubeci abi mahmut tanal, türkiye'ye karşı iran'ın safında savaşırım diyen eren erdem, pkk cenazesinde konuşma yapmış olan apo'nun avukatı sezgin tanrıkulu, şehitler ölmez vatan bölünmez lafından tiksiniyorum diyen sera kadıgil isimli ruh hastası, devlete seri katil diyen kobanici canan kaftancıoğlu... kısacası nerede bir it kopuk varsa kılıçdaroğlu'nun yanında. ama akşener'in yanına bakıyorsun mesela ümit özdağ, ali türkşen, yusuf halaçoğlu gibi düzgün adamlar var hep.

Yani nasıl bir kafa yapısı bu iki farklı insanı yan yana getirebilir merak ediyorum.

Nolur meral akşener'i siz savunmayın, çünkü siz ona daha da çok zarar veriyorsunuz.

Samimi ve içten yapılmış bir çağrıdır.
    ... marjinal bir yurtsever