1. 1.
  kemal kılıçdaroğlu ile ilgili bir açıklama da bdp'den gelmiştir.

  http://www9.gazetevatan.c...aret-etti/307250/9/Manset

  rahat bırakın adam bir konuşsun yahu.
  1 -1 ... rosava
 2. 2.
  yahu adam 2 günde neler yapmış be.
  --spoiler--
  Kemal Kılıçdaroğlu'nun Kürt sorunuyla ilgili sorulara, " güneydoğu'da yoksulluk sorunu vardır. " diye yanıt vermesine BDP'den tepki geldi.
  --spoiler--
  bu yoruma, sevgili süper zeki bir bdpli arkadaş şöyle demiş, " Ali'nin, Veli'nin değişmesiyle CHP değişmez. Kılıçdaroğlu yaptığı ilk açıklamayla bunun sinyalini veriyor. kürtlere iş, para verirsek onlar dillerinden, kimliklerinden vazgeçer demeye getiriyor. Bu klasik bir CHP zihniyetidir. iflas etmiş, imha ve asimilasyon politikalarıdır. bik bik bik... "

  lan sen bu sonucu nerenden çıkardın amına koyim ? lan yok mu güneydoğu'da yoksulluk sorunu ? bu adamda kürt zaten, nerede hakret etmiş ? nerede ne demiş ?

  ulan bizim ülke siyasetinde aktif rol oynayıp, gerizekalı olmayan kaç kişi var acaba ? çok merak ediyorum. siyasetle uğraşan herkese iq testi uygulanmalı, 150'den aşağı olanlar siktir edilmeli. diyeceğim de kimse siyaset yapamaz o zaman, o ayrı.
  3 -1 ... dark jedi in da house
 3. 3.
  (bkz: yok libraaaam jeyms)
  ... miafori
 4. 4.
  ulan adam doğuda yoksulluğu yok etcez diyor bdp direk hakaret etti diyor. tabi halk yoksul kalsın ki sizede ülkeyi bölmeye çalışmak için bahane kalsın.
  4 ... thebash
 5. 5.
  götünden anlayanların uydurmalarına en iyi örneklerden biridir. adamın dediği orayı kalkındırmaktır. ha bu pkk lılara ve bazı kürtlere göre hakaret edici olabilir. çünkü, oraları istihdam etmek yerine, adamları daha çok dağa çıkartacak, daha çok asker kanı akıtacak hale getirmek yapılması gereken! bu arada konuşmanın nedense ellerimizle dağa gönderiyoruz kısmı alınmamıştır. çük kadar beyinleriyle bazı kısımların bunu götünden anlaması, cehaletin ne kadar büyük olduğunu gösterir!
  1 ... alayina sokayim
 6. 6.
  bilerek yapmamıştır. gaf yapmaya müsait zamanlar yaşamaktadır. yaveri önder sav durumu idare edecektir.
  ... creatil