1. 1.
    damat beyin yeni ekonomik yapısal reformu;

kıdem tazminatı ile bes birleştirilecek, zorunlu bes gelecek...

yav zaten maaşlarımız enflasyon karşısında erimişken, bir de ele geçen paradan kesinti neyin nesidir...
    maaşlı çalışanın maaşına göz dikmek yerine,
    devlet kendi olanaklarından tassarut etsin, uçağınınsatsın, arabalarını satsın, çiftliğe dönen belediye ve devlet olanakları kaldırılsın, mv lerinin olanakları kısıtlansın, asrın mega projesi marmara geçidi yapılmasın....

ama nerde, kolayı var, kes maaşlardan , al hakları, bitti...
    17 ... fismacunu
  2. 2.
    Devletümüz sağolsun yine bizi sömürecek ama yeni saray yapacahlar para lazım sonuçta itibar...

Vallahi utanıyorum ben artık bu ülkede bu insanlardan. Bunlar tepki göstermediği için bizim de başımız yanıyor

Gidip her seçim mutlu mutlu onlara oy veriyorlar. Şimdi buraya yazmadıklarımı içimden söylüyorum eminim ki sizde bu kitleye onları söylüyorsunuz.
    4 -1 ... keyf kahyasi
  3. 3.
    bundan bile memnuniyet duyacak milyonlarca asgari ücretli çalışan var. burada olanları öğlene doğru gelir aklarlar bu durumu ve gerekliliği konusunda hepinizi ikna ederler az sabredin.

(bkz: tecavüzcüye aşık olmak)
    5 ... mel mel bakan gibson
  4. 4.
    örgütlü iş gücü olmadığı için kimse hakkını aramayacaktır. kusura bakmayın burası türkiye fransa değil.
    2 ... erkeksilezbiyen
  5. 5.
    Sarı yelekliler neden sevilmiyor yöneticiler tarafından anlaşıldı sanırım.

Evde, kahvede heryerde söylenin ama yaptırımınız olmasın.
    3 -1 ... portatif
  6. 6.
    devlet kıdem tazminatlarını fonlarda toplayıp değerine değer katacak.

a haberde beklenilen haberdir.
    1 ... masklavi
  7. 7.
    Bes getirdiler herkes 3 ay sonra kendiliğinden iptal ettirdi. Para kaynağı kesildi şimdi zorla alacaklar. Iptal etmeyen bes kesintisi devam eden memurlar ne olacak. Ne düsünceliler masallah beni benden iyi düşünüyor emekliliğim için ki o günleri görebilirsek on yerden maaşımdan para kesiyor. Keske emeklilikte kişinin isteğine bağlı olsa zorunlu kesintilerinde allah belasını versin.
    3 ... mrltln
  8. 8.
    la casa de papel'den sonra izlediğim en kral soygun.
    maaşınızı sayarken biri gelip içinden şakkadana para alsa bu gaspa giriyor.
    ama ekonomi bakanı alınca zorunlu bes.
    pes doğrusu.
    2 ... kafam bir milyon
  9. 9.
    Hakkımız olanı almak bile zorunlu bes gibi zorunlu olmuşken, Milyonlarca insan açlık sınırında ellerindeki son toplu para olayıda gidiyor ama şu an seçim lsa emin ol yüzde 55 alır neymiş beka vs. yeter uyan artık onların ekonomisine zarar gelmesi diye bedelini halk ödüyor.
    2 -1 ... monsterman34
  10. 10.
    Anlasildi kodamanlara dokunmayacaklar, olan emekciye olacak.
    2 ... alexdeberk