1. 1.
    26.07.2018 gecesi gerçekleşmiş olan sivil mafyacıkların zabıta işbirliği ile gerçekleştirdiği rezalettir. Sokak müzisyenlerine ve diğer parasını sokaktan kazanan çeşitli gruplara karşı ihtarlarda bulunan zabıtanın yanında ne idüğü belirsiz insanlar dolanmaktadır. Bu insanlar kişileri tehdit etmekte ve gerekirse şiddet uygulamaktadır.

Siviller kendi arasında kavga edebilir Kıbrıs Şehitlerinde bu normaldir. Ama işin anormal kısmı zabıtanın herhangibir müdahelede bulunmadan orada durması hatta kavga büyüdüğünde bizzaten olay anlaşılmadan kaçmalarıdır.

"Dayı dedikleri kel yaşlı bir adam dün gece geli bana ' Biz sana buradan kalk demedik mi sen benim kim olduğumu bilmiyorsun buradan kalkacaksın' deyip burnuma bir yumruk atmıştır. Daha sonra ayıran insanlar beni hemen bir arka sokağa çektiler ve orada bir grup üstüme çullandı."

Ne zabıta ne de polis her iki kuvvet de orada bulunmasına rağmen hiçbir şey yapmamışlardır.
    3 ... oluden korkan necrofili
  2. 2.
    Bu olayın bir benzeri bundan bir buçuk ay kadar önce başka müzisyen bir arkadaşın da başına gelmiştir. Devletin zabıtası mafya ile işbirliği mi yapıyor yoksa mafyanın kendisi mi zabıtadır anlaşılmıyor.
    ... oluden korkan necrofili