1. 1.
    Lapa lapa yağan kar altında yürümek.Varacağım yere varınca üstümü başımı silkelemek.
    3 -2 ... kezi
  2. 2.
    kodumun mevsimi.

ne güzelliği olacak anasını satayım? hastalıktan kırılıyoruz...
    8 -7 ... summer in love
  3. 3.
    Dış alanda çalışanların, söve söve bitiremediği mevsim.
    3 ... lucifers
  4. 4.
    Arabayla bile bir yere giderken sucuk gibi olmamak, leş gibi terlememek, bütün güneş sistemine sövdüren lanet sıcakların bitmiş olması gibi daha artırılabilir birçok güzelliktir.

Yaz mevsimini seven sakattır. Down sendromludur. Özürlüdür.
    2 -2 ... kivilive
  5. 5.
    Her mevsim,her insanın zevkine göre sunulmuş.kış sevene kış,yaz sevene yaz.ama kışın boğazlı kazak giymek bir ritüeldir.
    ... kalahari 1
  6. 6.
    Sobada kestane veya patates pişirmek güzel oluyor. Ailecek bir dizi izlerken üstüne bol tarçınlı boza içmek çok naif aktiviteler arasında. Ben isterim kişi bu yüzden.
    6 ... kale3112
  7. 7.
    Kışı severim;
    çünkü karanlıktır, puslu ve soğuktur. Güneşi ve sıcağı oldum olası sevemedim.
    Diğer yandan kışı sevmem;
    Çünkü oturduğunuz evin içi sıcak ama dışarısı soğuktur.
    Evini ısıtamayan, evi barkı olmayıp sokakta yaşayan insanlar ve sokak hayvanları için zordur.
    4 ... master of none
  8. 8.
    Bilgisayar oynarken ellerime eldiven geçirmek.
    Salepin üzerine tarçın serpmek.
    Sıcak çikolata alıp saatlerce yorgan altında kitap okumak.
    Okulda açık peteğin yanına götünü dayayıp saatlerce yarı uyanık dikilmek.
    En güzeli de, yatağa çoraplarla girip yatağın içi sonunda ısındığında çorapların çıkarılması ve hissedilen ufak soğukluk ve ardından gelen sıcaklıktır.
    7 ... aylak kadin
  9. 9.
    Kimse de dememiş ki sobanın yanında osura osura uyumak diye herkes naif herkes kitap okuyup kahve içiyor.
    ... hergeceyeminlerediyorum
  10. 10.
    Hava soğuyunca,yerler buzlanınca yanındaki kadın üşüyüp koluna giriyor, işte ilk temas o zaman yaşanıyor.
    3 ... biraylakadam