1. 1.
  kışın soğuklarda kat kat ve kalın giyinmek kilo artışını fark ettirmemesi nedeni ile kendini fazlasıyla salan insanların yazın gelmesiyle sıcakların artışı açık, ince ve dar giyinmeye başlamasıyla kendine gelmesini anlatan durumdur. bazen görsellik insanları sağlığa yönlendirir
  1 ... padme amidala
 2. 2.
  vücudun fazla su alışverişinden kaynaklanır.
  ... cileksultan
 3. 3.
  bi bana olmayandır.
  ... ne oldu rengin soldu
 4. 4.
  Tam tersi de olur kışın kilo verip yazın kilo almak heralde kışın ana yemeği götüremeyip yazın yiyebilmekten kaynaklanan durumdur.
  ... kabzimal
 5. 5.
  yazın metabolizmanın çok daha hızlı çalışmasından dolayıdır.

  yaz mevsiminin sevdiğim tek güzel yanıdır.
  ... latte addict
 6. 6.
  Kışın soğuk olduğu için vucud daha fazlayağ depolamaya ihtiyaç duyar ve yağ kaybı diyetlede olsa kolay olmaz. Ancak yazın yağ depoları yakılmaya başlar ve yağ depolamaz vucud bu nedenle de kilo kaybı görülür.
  2 ... bal
 7. 7.
  kışın kilo aliyorum yazin onları kasa çeviriyorum sonra kışın kasları kiloya çeviriyorum böylede güzel bir döngü var.
  1 ... klasik forvet
 8. 8.
  yaz ayında yediğimiz gibi kışında yesek, kışın soğukta kaldığımız için yani her türlü enerjiye ihtiyacı vardır vücudumuzun. bu yüzden aç kalmakta kışın çok sakıncalıdır. yani karaciğerde depolanan yağ onu kullanmaya başlar ve kilo alma görülür.

  önemsemedim, ben yaşadım siz yaşamayın. moral bozuk.
  4 ... fahisenin fileli corabi
 9. 9.
  güneşe çıkınca erimekten dolayıdır. d vitamini, yağda eriyen bir vitamin (hormon) olduğundan, zayıflamaya yardımcıdır. bu da benden size altın değerinde bir taktik kızlar. zeytinyağı tüketip güneşe çıkarsanız d vitamini çok güzel emilir ve hem de kalıcı bronz olursunuz.
  2 ... hexa gram
 10. 10.
  kışın kilo alıp yazın da kilo almak şeklinde de devam edebilitesi olan durum.
  ... theramo