1. 1.
    akapenin kalesi kütahya'da yaşanması şaşırtmamış olay.

kindar nesil dedikleri bu işte.
    10 -13 ... agnostos
  2. 2.
    bu ülkede herkes erkeklerin eğitimsizliği, horluğu, kalitesi ile ilgileniyor ama toplumun kayan, eriyen ayağı kadınlar. 7'den 70'e kadınlar. erkeklerden daha hor ve kalitesiz geliyorlar, işte bunların oğulları da şikayet ettikleriniz oluyor.

feministler göreve. onun, bunun çıplaklığını dert edineceklerine kızların 'adamlığı' ile ilgilensinler.
    15 -3 ... sapnu puas
  3. 3.
    Arpaları fazla gelmiş keza.
    1 ... talihsiz sokak kedisi
  4. 4.
    Olay mahkemeye giderse sikerler. Görüntüler var. Hapise girmeseler bile o korku onlara yeter.
    3 ... cikolatalidonut
  5. 5.
    ilim, bilim ve sanattan uzak kalıp, kafayı, zırva bir dolu fikirle dolduran insan profili eylemine örnektir.

Eğitimde, salt ders değil, sosyal faaliyetler, sosyal projeler, çocuklar ve gençlerin enerjilerini harcayabilekleri, performanslarını arttırabilecekleri unsurlar olmalıdır.

Algıları, vizyonları açılmalıdır.
    Yoksa fena!
    14 -1 ... zeytinyagli dolma kalem
  6. 6.
    içlerinde birazcık inanç ve terbiye olsa böyle olmaz. Çok boş yetişen bir nesil geliyor. Çağdaşlık adı altında empoze edilen şeylerin yeni nesili getirdiği nokta bu.

Ahlak edep ve terbiye öğrenmesin de ne öğrenirse öğrensin kafasının sonucu...

işte geleceğin anneleri. Yetiştirdikleri çocuklar kim bilir nasıl olur.
    3 -2 ... isminiunutanadam
  7. 7.
    Çok iyi çok güzel.
    Aile kavramından Uzaklaşan bok var gibi köprü altında toplanan kızlı erkekli öyle yerlerde ne yaptıkları belli olmayanlar için güzel olmuş. Öyle yerlere gidip ne yapmayı düşünüyorsunuz acaba?

Ben erkek halimle belimde tabancam bile varken gitmem. Bırak onu lise zamanında bile gitmezdim. Rezil insanlar sizi.
    5 ... promer
  8. 8.
    dejenerasyonun tanımı bu görüntülerdir.

fazla söze gerek yok.
    2 ... he gulum he he de gitsin
  9. 9.
    en az 15 yıl yiyecekler. 18 yaşın üstünde olsalar 60 yıl.
    3 ... kompetan
  10. 10.
    15 yaşını dolduranların cezaî suç ehliyeti aldıklarını bilmeyen mal kızlardır. Doğu köylerinde olsa anlarım da neden kütahya’nın merkezinde? Nereden göçmüş bunlar? Ne zaman böyle galeyana gelmiş bir halk çıktı ortaya? Bunu yapan ya 2002’li ya da 2003. Aldığım haberlere göre eski okumuş olduğum lisede şu an 2005’li kızlar sigara içiyor kaşarlık yapıyor. Bunlar bir de türk halkının gelecek üyeleri. Yazık ya… bir gün 2019’u mumla arayacağız. Her eve 3 çocuk falan hikaye. Çocuk yapmayacağım ben. 2020’lerde doğmuş olacak bir türk vatandaşının halini düşünemiyorum. Herhalde bu kızlar sonra gider 3 yaşındaki çocuğa saldırırlar. Bu gidişat hiç de iç açıcı değil. Tamam biliyorum bu gibi olayların olduğu tek ülke türkiye değil ama başkalarının yanlışlarına bakacağımıza kendimizinkileri düzeltelim. Doğudaki köyler töreyle işleyip gericilik yaptıkça, türkler kürtler birbiriyle savaşıp buna rağmen kardeş olduklarını öne sürdükçe, yani sonuç olarak ülkeyi bazı mal vatandaşlar osmanlı sonlarındaki okumamış zamana döndürdükçe, atatürk gördüğünde der ki “ben bu cumhuriyeti kurdum da ne oldu”. Gerçekten, çanakkale’de o kadar yoksulluktaki osmanlı askerleri şimdi bu sözkonusu vahşi insanlar için mi ta avustralya’dan, yeni zelanda’dan gelen ingiliz askerlerini öldürdü/uğruna öldü? Hiç yoktan kül olacak bir ülke siz yabanî insan yaratıkları için mi bağımsız bir cumhuriyet oldu? O kadar mehmetçik, mustafa kemal atatürk… boşuna mı kurtardı bu ülkeyi? Yazık ya. Sizin yüzbinlerce insanı mezarında ters döndürmeye ne hakkınız var?
    3 ... tolga06 serezli60