1. 1.
    şahsımı epey güldürmüş slogandır.
    yaa canını yediklerim über zekalılar müthiş bir espri bulmuşlar *
    haber şöyle;

Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde kebap salonu işleten isa Ergin’in sosyal paylaşım sitesindeki hesabında paylaştığı “Hayvan sevgisini içinizde yaşatın” sloganı tebessümle karşılanıyor.
    ilçenin 17 yıllık kebap ustası isa Ergin’in sosyal paylaşım sitesindeki hesabında fırın kebabı resminin altına yazdığı sloganı güzel tepkiler alıyor. “Hayvan sevgisini içinizde yaşatın” sözünü reklamcı bir arkadaşının bulduğunu ve bu sözü slogan olarak kullandığını söyleyen kebap ustası isa Ergin,”Bu söz benim çok hoşuma gitmişti ve bu sözü sosyal paylaşım sitesindeki hesabımda slogan olarak paylaştım. Akabinde arkadaşlarımdan güzel tepkiler aldım. ilçemizde önceki yıllarda kebap işiyle uğraşan üç esnaf varken, şimdi tek ben kaldım. Kebap kültürümüzün ölmemesi için haftada iki kez de olsa fırın kebabı çıkarmaya devam ediyorum“ diye konuştu.
    5 -5 ... hislibiri
  2. 2.
    hayvan hakları savunucusu veganların tepkisini çekip kebapçıyı hedef haline getirebilecek slogan. acilen tofu kebap yapıp özür dilemelidir.
    2 -1 ... betonayakkabi
  3. 3.
    Kaynak: götüm.
    ... tibalt
  4. 4.
    kütahya kebapçısından ilginç slogan
    2 ... idrak yollari enfeksiyonu
  5. 5.
    Kütahya ve kebap sözcükleri aynı cümle içinde bile tuhaf dururken kütahya'da kebap yemek ne mantıksız bir harekettir.
    1 -1 ... konglamere lenf nodu