1. 1.
  Bir yerin elit ve kültürlü olması, malum partiye verdiği oy oranına göre belirlenir.

  Bu durumda kusura bakmayın ama Kütahya ne elit ne de kültürlü...
  6 -4 ... elektrik kesilince aaa diyorum
 2. 2.
  köşe biraz ağır olmuş. sehpa yeterli olurdu o kitaplar için.
  5 ... bay sakal
 3. 3.
  Kitap köşesi pek gariban kalmış bir sağlık merkezidir. Hayrına kitap gönderelim, kütahya diş sağlığı merkezinizin klası artsın. Böyle elit yerlere yakışmıyor.
  4 ... gazeloglu
 4. 4.
  Diş hastanesi diş işinde uzmanlaşır zaten, triger kayışı değişecek halleri yok.
  3 -1 ... drdolantin
 5. 5.
  Kütahya örneği verilmiş, ülkem için konuyu genişleteyim. normalde batı'da bu tedaviler oldukça pahalı. bir Diş dolgusu 1000 $ civarı desem ne demek istediğimi anlatmış olurum sanırım.

  Peki ülkemizde olabildiğince ücretsiz sunulan bu hizmet için insanlarımızın geceden kuyruğa girmesi lazım. Nedeni şu: eğer diş sağlığınızı kaybedersiniz hastalıklara kapı aralıyorsunuz. Çevremde dişleri sigaradan ve bakımsızlıktan çürümüş ve sararmış insanları gördüğümde üzülüyorum. Hayat konforunu kaybetmiş bu insanlar giyimine de pek dikkat etmiyor. Toplumsal olarak bir çıkarıma varacak olursam obezite ve şişmanlık ile birleşince görünümünüz feci oluyor. Eminim bu insanlarda özgüven eksikligine bile neden oluyordur bu durum. Hep araya kaynayan arka planda kalayım halleri.

  Neyse konuyu dağıttım. Sonuç olarak şöyle bitireyim: dişlerinize en azından telefonunuza gösterdiğiniz kadar özen gösterin.

  Edit:imla.
  1 ... billyhalleck
 6. 6.
  Süs diye koymuslardir. Bir diş doktoru olarak, sirasini beklerken kitap okuyan hasta ya bir görmüşümdür ya iki. Herkes birbirini ezme pesinde. Otobüs sirasi gibi sıra olur yahu ne kitabı? Kitap sirasi da hiç bozulmamis buradan bile belli zaten dediklerimin doğru olduğu. Bir de adsm... Neyse he deyip geçeceğime ne diye bu kadar uzun yazdıysam..
  1 ... primer bond kompozit