1. ?.
  ozellikle kutuphanenin,okuma salonlarina gelipte,uyuklamaya gelen ve de uyuma moduna gecen ve de gidipte burun deliklerinden gidiklanarak cezalandirilmasi gereken insan modelidir,ki bir cok cesiti,cep telefonuyla oynayani,sirf iddaa yapmak icin 3-5 arkadasiyla ortami kahve ortamina cevireni,kiz arkadasiyla bakismaya gelenleri ayni sinifta degerlendirilir...
  ... faidelibilgi
 2. ?.
  bunların kütüphaneye öpüşüp koklaşmaya gelen modelleri de mevcuttur. yerinde incelemek isteyenler için adres; anadolu üniversitesi merkez kütüphane okuma salonu en üst kat.
  1 ... stirkof
 3. ?.
  mesai bitiminde, omuz başından dürtüklenmek ve "huuooooppp, aalllooooww, kardeş kapatıyoz, masadaki salyalarını da silsen diyoz" şeklindeki uyarı mesajlarıyla kendine getirilecek uykucu.
  ... olric
 4. ?.
  hiç rastlamadığım bir insan tipidir.
  2 ... mecra
 5. ?.
  kutuphane gorevlilerin %70 i bu gruba dahil edilebilir.
  ... ne icindeyim zamanin
 6. ?.
  kütüphaneye bilmem napmaya gelen insanlardan çok daha hayırlı insan.varsın uyusun.
  ... lauralanthalas
 7. ?.
  türkçe hocası tarafından sınıfça zorla götürülüyorsanız ve kitap okumayı sevmeyen bir insansanız, uzağa çekilip önüne bir kitabı açık bir şekilde koyarak numama yapma durumunuzdur.
  ... notrinova
 8. ?.
  kütüphanede tezi için araştırma yapan ve yaptığı geniş çaplı araştırmanın yorgunluğunu kaldıramadığı için uyuyakalan, kütüphaneye yeni gelenler tarafından kütüphane masasını başını yaslayıp uyumak için kullandığı düşünülen öğrenci.
  ... legend of the stranger
 9. ?.
  Takdir ediyorum, kütüphaneye giden ya da kütüphane kavramından haberdar olan kaç kişi kaldı ki? (üniversite öğrencileri hariç)Gelsin de yeter ki, isterse uyuklasın, o kitapların kokusu bile yeter onu beslemeye. (Bunu yazan kişi öğrenciliğinde sevdiği ya da okuması gereken kitapları başucuna koyarak uyuduğunda, kitaplardan beynine paranormal bir transfer gerçekleşiğine neredeyse inanırdı. Son zamanlarda deneme yapmadı.)
  2 ... beatrice lea
 10. ?.
  kütüphaneye geyik yapmaya gelen insandan daha iyi olacak insandır. kütüphanenin en önemli kuralına uymaktadır en azından. sessiz olmak!
  1 ... akrep