1. 1.
  Bilgi için gidilen yerde ayıplı şeyler yapmaktır. Hayatımın en atraksiyonlu zamanlarıydı. Üniversitede deli fişek dolaşıyoruz. Üniversite kütüphanesi 24 saat açık bir kahve içmek için üniversite kantinine gitmiştik.

  Kahve akmak için sıraya geçmişken o müthiş fiziğiyle simsiyah saçları inci gibi dişleri adeta yıldız gibi parlayan gözleriyle hemşirelik öğrencisi olduğunu sonradan öğrendiğim kız karşıma çıktı.

  Adını yazmıyorum okur belki rencide olur ama okuyorsa o gece için tekrar teşekkür ederim. Kahve sırasında karşılaştığım ve hemen arkasında olduğum bu güzel hatunun sipariş vermesini beklerken parasının eksik olduğunu ve kredi kartınıda unuttuğunu bu yüzden telaşlandığını fark ettim. Arkadan yanaşarak hanımefendinin kahveleri benden diyerek jestimi yaptım.

  Kız önce itiraz edecek gibi olsa da benim karizmamı ve seksiliğimi görünce hayır diyemedi. Bu da benim gibiydi hiçbir şeye hayır diyemeyenlerden. Kahveleri aldıktan sonra masama geçmiştim ki yanıma geldi. Teşekkür etmek için geldiğini yanıma oturmak istediğini söyledi. Böyle fırsat belki yüz yılda bir gelirdi. Hemen kabul ettim.

  Laf lafı açtı sohbet güzelleşti birbirimizden etkilenmeye başladığımız bakış ve hareketlerimizden belliydi. Saat geç olmuştu artık zamanı gelmişti. Ben tam konuya gireyim kızı ayartayım derken kızdan hamle geldi. Kütüphanenin bireysel ders çalışma odaları var gidelim mi biraz kitap okuruz dedi. Hayır diyememe huyum burada da devreye girdi ve kocaman bir evetle odayı tutmaya gittik.

  Saat 02:03 civarı odaya girdik. Odada uzun bir masa 2 sandalye vardı. Her şey Artık ideal ortamdaydı. Odaya girip kapıyı kapatmamızla sevişmeye başlamız bir oldu. Önce ufak öpücükler ardından hayvansı darbelerle adeta bir Elmanın iki yarısıydık. En son masanın üstüne yatırıp içine girdiğim zamanı hatırlıyorum gerisi öyle bir geçti ki yüzüne boşalmamla her şey Nirvanaya ulaştı.

  Aradan geçen vakitte odayı kiralama süremiz bitmiş görevli kapıya vuruyordu. Bir anda irkilmemle acilen toplanıp odayı terk ettik. O gün bu gündür kütüphaneleri çok severim. Evet.
  2 -9 ... oytunkaran
 2. 2.
  kütüphanede tanışılan kızla sevişmek
  1 ... sodomlu
 3. 3.
  Eğlenceli olduğu düşünülen olaydır.

  Kütüphane de hiç yapmadım. Başlıkta ki olayı okudum. Etkileyici.
  1 ... sirazagiden