1. 1.
  evde konsantre olunamıyorsa yapılması gereken şeydir. lakin ülkemizde kütüphane sayısının yok denecek kadar az olması, olanların da açık olma saatlerinin yetrsiz olması nedeniyle zor bir şeydir.
  1 ... deceku
 2. 2.
  beyazıt halk kütüphanesinin sitesinde gördüğüm yazı üzerine şaşkınlığa uğradım bi an yazı aynen şuydu.Kütüphanemizde ders çalışmak yasaktir.ve bu yazıyı görmemle ile böyle bir amacın artık gerçekleşmemesidir.
  1 ... kafamraat
 3. 3.
  sınavlar gelince full olan yerdir. başka zaman olsa gelmiyorsunuz tabi ibneler. bomboş oluyor...
  1 -1 ... jerry drake
 4. 4.
  ders çalışma açısından en iyisidir çünkü dikkat dağıtabilecek bir şey yoktur. insanda azıcık akıl olsa sınav zamanları düzenli olarak gideceği tek yerdir. 1 2 kez gidilir hevesli hevesli sonra birden biter o gidişler. bir sonraki sınavlara niyetlenilir.
  ... lactucasativa
 5. 5.
  istanbul üniversitesi merkezi kütüphanesinde vize ve final zamanı namümkün olan olaydır. babamın takıldığı kıraathane daha sessis oluyor yeminlen. 10-15 kişilik grup halinde ders çalışmaya gelenler var. amk malları dedikodu arası ders çalışması yapıyorlar.
  2 ... agacacikan keci
 6. 6.
  azim veren eylemdir. yanında bir arkadaşın yoksa gerçekten verimli olur.
  1 ... cillibommm
 7. 7.
  özenilesi bir durumdur. kattiyen yapamadığım eylemdir.
  1 ... phoenixs ashes
 8. 8.
  sessiz ortamdan faydalanmak isteyenler için birebir.
  ... nolyo
 9. 9.
  kahve makinası bozuk olduğunda cinayet sebebidir. işin yoksa çık, soğukta kantine kadar yürü, kahveyi al, geriye dönene kadar buz tutsun... ama candır kütüphane.
  ... fraktal
 10. 10.
  kütüphanenin raconunu kavrayamamış öküzler ekseriyetle sessizlik ortamını baltalarlar.
  ... en zayif halka