1. 1.
    bi keresinde hapşurmuştum. herkes döndü bana baktı aq.
    7 -5 ... just call me alpha
  2. 2.
    ibneler bakıp nçık nçık nçık gibi sesler çıkarınca kötü hissettim.
    3 ... just call me alpha
  3. 3.
    nerede olduğumu bir anlığına unutup yanımdaki arkadaşıma karşımızdaki çocukla ilgili bağırarak bir şeyler söylemiştim. sonraki bir hafta boyunca çocuk arkadaşlarıyla beraber deli gibi bana baktı kesin içinden allahın malı demiştir.
    4 ... pieces
  4. 4.
    ilk defa bana verilen, hemi de yepisyeni kitabı ( Yeni Başlayanlar ve Çocuklar için Kuantum Fiziği) sırılsıklam çantamdan çıkarmış olmamdır. Şemsiyem de vardı yaff, sırt çantamda nasıl su yemiş..Caanım kitabı öyle görünce kendim kahroldum zaten.
    2 ... deepsees
  5. 5.
    Çok kalabalık bir kütüphanede ders çalışıyordum dışarı çıkmıştım içeriye bir şey almak için girdim ama nasıl sessiz çıt yok yanlışlıkla sandalyeyi düşürmüştüm çok korktu millet ama hakettiler şimdi o kadar da sessiz olunmaz.
    3 ... ahtamara
  6. 6.
    bi sefer saat gece 2 civarı motosiklet kasklı bi çocuk elinde gofretler ile gelip yanımdaki masaya oturmuştu. sonra bana baktı gofret teklif etti. yok sağol moruk dedim. meğer beni açlık ile vurmaya çalışıyormuş. ilerki 15 dakikada horlaya horlaya uyuyacağı için rüşvet veriyormuş. aynen 15 dk sürmeden horlamaya başladı. iyiki almamışım. çok kötü bir 6 dk horlama çektikten sonra icabına baktık arkadaşın. olay itü kütüphanesinde oldu.
    ... ayfonmenusugomlek
  7. 7.
    Ağzımdan salyalar akıtarak uyumuştum bir keresinde. Kütüphanede sık sık uyuyordum ama ağzım açık uyumak... Düşündükçe utanıyorum. Bir de oturduğum masada kediler çiftleşmeye kalkışmıştı shsjdjaj okulun o çok sevdiğim kedilerine ilk defa lanet etmiştim.
    7 ... helena ravenclaw
  8. 8.
    rafı üzerime devirdim. kim daha rezil tartışmayalım isterseniz.
    2 ... yorum yok
  9. 9.
    Kütüphane yüzünden paranoya başladı bende. Kütüphanede ses çıkardığım zaman hemen hakim masasını kurdurup yargılanmak istiyorum.
    1 ... kaptanaga
  10. 10.
    ucuzluk pazarından 5 liraya aldığım megafonla höpürdeterek kola içmiştim. bu başıma gelen kötü bir olay değildi. bunu bilinçli olarak yapmıştım. asfjdskaf.
    ... koala fakat ne fayda