1. 1.
  aslında hemen oracıkta, azıcık bile sorgulamadan, kuytularda empati kurmadan yargılanmaması hatta yadırganmaması, nasıl olsa burayı kimse okumuyor çok ağır ibnesiniz lan gereken minilidir.

  tecrübe dediğimiz şey, insan evlatlarının hatta bezen hayvanat eşrafının sahip olduğu, yaşadıkları neticesinde, bazı şeyleri neticesinden atmak yerine biriktirerek elde ettiği sonuçlardır. hee diyeceksin ki hayvanın tecrübelisi olur mu? olur tabi güzel kardeşim. bugün, aşağı yorkşayırda yapılan bazı bilimsel araştırma ve keşifler gösteriyor ki hayvanatlar da kendi aralarında çeşitli şekillerde iletişim kuruyor. temsil misal, aslan dediğimiz hayvan ırkı hayvan, bir başka aslana, neden sonra apansız tam da bir ava çıkarken "hacut sen soldan çevir bu amına kodumunun geyiği tek başına avlanmıyor" diye seslendiğinde bunu tecrübeyle değil de neyle açıklayabilirsin canım kardeşim? tabisi ki de tecrübe. elde var 1.

  öte yandan tecrübenin hoş karşılanmayacağı bir manevra alanı olarak cinselliği gündeme getirebiliriz. ancak ülkemizdeki sosyal konjonktüre bakıldığında bu dezavantajın sadece hanım kızlarımız için geçerli olduğunu söylemek yanlış olmaz. ne kadar cinsel tecrübeli bir hanım kızsan, o kadar yollu damgası yemeye meyillisin demektir. (not: kanayan yaraya parmak basılarak sosyal mesaj verildi yahut da message delivered)

  minili bayanı tanımlamaya gerek yok diye düşünüyorum.

  tüm bunları aynı potada erittiğimizde, tecrübesini ortaya koyan bir miniliyi de, savunulma hakkının kutsallığından dem vurarak bir iki nefis müdafa yapılmalıdır. ama ben yapmayıp direkt kaydırmaya geçiyorum, sen bir ara savunursun.

  haaa şu da var ki; davasında sonuna kadar da haksız minilidir! hanım kız tecrübeni de gözümüze sokmasana! bu ne cesaret bu nasıl bir kevaşelik babacım! sik de, bülük de, afedersin ama yarak de ona bile eyvallah sen artık iyice larca bağlamış enlarc yor penis boyutuna getirmişsin işi. küskü ne lan! senin yüzüne tüpürürüm valla! ben utanıyorum yazarken, sen uluorta dillendiriyorsun bu kelimeyi. kendine çeki düzen ver hanım kız ve ara beni. kıppss.
  3 -2 ... facali ve yarali yurek
 2. 2.
  aslında oracıkta minisini yırtıp... şey neyse.

  mini giymiş minilidir.
  ... sevmeyi bilmeyen adam