bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    uzun zamandır konuşmadığınız biriyle barışmanın yollarıdır, o kişi bir kızsa daha zordur.
    ... baltanin sapi
  2. 2.
    (bkz: rakı sofrası) engüzelidir. iki ihtimallidir. ya barışılır ya da işler iyice sarpa sarar gebertirsiniz.
    ... flat head
  3. 3.
    barışalım mı diye sormak en iyisidir. niye zor geliyo anlamıyorum. alt tarafı bi kaç hece çıkacak ağzından.
    ... habilosebik
  4. 4.
    arayıp şirin şirin konuş hemen. işe yaramadıysa yanına git filan. çok tripliyse zaten barışma.
    -1 ... ballihardal
  5. 5.
    aracı bir arkadaşın devreye girmesi, birbirinizden habersiz sizi aynı yere davet etmesi yeterlidir. küs olduğunuz kişiyi gerçekten önemsiyorsanız, onu görünce istemsiz olarak gülümseyip, barışacaksınız zaten.
    2 ... kolormatik amca
  6. 6.
    Çok sevdiği ama pahalı olmayan ince bir detay hediye edilmelidir önce sonrasında neden o öküzlüğü ettiğinizi karşı tarafa yalansız olduğu gibi anlatmaktır. En sonunda da samimi bir özür dilenirse buzlar çözülür diye düşünüyorum.
    ... ismail abi kasasi
  7. 7.
    yanlışlıkla aramak yada mesaj atmak.
    ... siyah atli prens
  8. 8.
    Kendisinin özür dilemesini beklemekten başka bir yol var mı diye düşündüm bir an..
    ... yusuf barsan
  9. 9.
    halısaha da paslaşmak.
    ... carbonara
  10. 10.
    küsen kişiyi hemen olay sıcakken yakalıyoruz ve sarılıyoruz.
    o size sinirle bırak diyor ama kesinlikle bırakmıyorsunuz.
    eğer sana küsmedim deyip bi kere öpersen bırakıcam diyorsunuz. direnirse sarılmaya devam ediyorsunuz.
    en sonunda istediğinizi yapınca siz de öpüp bırakıyorsunuz.

bu kadan.

not: bunu samimi olduğunuz insanlara yapın gidip de sapık damgası yemeyin. anne olur, baba olur-babaya yemeyebilir*- kardeş olur, sevgili olur, minnak bebişler olur. söyleyeyim de yine, sonra bık bık yapmayın.
    3 -3 ... valeria kandinsky