1. 1.
  (bkz: cool story bro)
  3 -1 ... usualsuspects
 2. 2.
  (bkz: kool sotoro boro)

  dash cam video'sunu koysam entry'i silip kaçacak, hala artistlik yapıyor amk.
  2 -5 ... nesgayfe
 3. 3.
  Bir gün bizim kürdolarla dolanıyoruz. Muko, mamo, cano, hamo, babo ve ben. Usul usul giden bi yavşak gördük, altındaki arabaya bak, hıza bak falan kurulduk bu ibişe. Sonra önüne kırdık bunun. Bi baktık, el kol yapii. Bizem muko dayanamadı durdurdi arabayı, inin lan hırdolar mına koyalim şunun dedi. Koştuk bagaja nevaleleri almaya. Mamo "ammına kodumin cocugii" diye küfretti. Sanki adamın ölmüş annesi küfretmişiz gibi bi dellendü, atlattı herif. Bize küfretmeye başladı. Çıldırdı, kafayı yedi bizimkiler mına koyim. Napcaklarını şaşırdılar. Biri arabayı tuttu diyo ki hırrmaan durdurmayanin amina koyayim. Adam bişiler yaptı arabaylan, bizim hewal sürüngen oldu mına koyayım. E bunu görünce bizim hırmanlar iyice dellendi, 9999 tane eşökin arasında kalmış gibi bağriler. Bi nağralar bişiler. Arabayı itiyolar ama o sıra adam gözlerden kayboldu. Eğer buralardaysan yat kalk dua et araba çalışmadı yoksa mızrakla avlicaklardı seni mına koyayim.

  Not: kesin yaşanmış hikayedir.
  1 -2 ... komple satilik teori
 4. 4.
  Özet geçiyorum Kürtlere artistlik yapmış sonra bela olmuşlar. sonra arabasi var- evet bu mühim bunu vurguluyor yazar - onunla Kürtleri def etmiş.sonra Kürtlerde demiş ki ne kadar da yol alan bir adam.
  2 -1 ... irradiance
 5. 5.
  hiç tenezzül edip yol kavgasına girmeyeceksin, bölgeye göre polis ya da jandarmaya çağıracaksın olayı devletimize bırakıp gideceksin. devletimiz gerekeni çok iyi yapıyor. benzer olay başımıza gelmişti, jandarmayı çağırmıştık, durumu izah ettik, çevredekilerde izah etti. siz gidin beyefendi biz durumu aldık, artık bizde. içiniz rahat olsun, demişlerdi, kafamız rahat yolumuza devam etmiştik.
  1 ... bay efendi
 6. 6.
  şu kesin yaşanmıştır diyenler sabahtan akşama kadar pc başında oturan, kendini gamer olarak tanımlayan, asosyal, dışarıda nelere olup bitiyor en ufak bir fikri dahi olmayan koca götlü sivilceli sümsükler olduklarını nasıl da belli ediyorlar.

  bırak evi, odalarından dahi dışarı çıkmadıklarından anneleri char kasarken geberip gitmesin diye meyve tabağı bırakır durur. mercedes amg serisinden arak çakma gamer koltuğunun oturak kısmı fast food yiyip dakika başı osurmaktan sararmış ve deforme olmuş durumdadır. en büyük derdi enes batur'a küfreden bebelerdir. sabahtan akşama kadar youtube yorumlarında sidik yarıştırır. bu mala göre dışarıda, özellikle istanbul sokaklarında hiç olay yaşanmaz, her şey oyunlardaki gibidir. sözlükte yazan birinin arabası olamaz, kürtler kimseye 10 kişi dalmaz. bunların hepsi hayal ürünü amk.
  ... nesgayfe
 7. 7.
  (bkz: cool story bro)

  kaslıyım, çalışıyorum ve evim var.

  Dashcam ver piç lol
  ... lovely bones