1. 1.
  ne onları amerikalıların siyahileri çalıştırdığı gibi zorla çalıştırdık ne de hollandalılar gibi kesip biçtik. yıllardır durmadan biz mazlumuz eziliyorsuz acıtasyonu yapıyorlar. diğer her türkiye vatandaşı ile aynı haklara sahipler batıda da çok rahat okuyabiliyor , çalışabiliyor ve yaşayabiliyorlar. yüz vermeyin bunlara.
  5 -2 ... mumbarsever01
 2. 2.
  Gördükleri tek ayrımcılık "pozitif ayrımcılık" olabilecek durumdur. Zira güneydoğuda olan köy yolları, okullar marmara bölgesinde bile yok.
  1 -1 ... alonedevil2
 3. 3.
  ailemin yüzde sekseni kürt, ve bu topluluk arasında büyüdüm.20 yıla yakındır kürt akrabalarımla iç içeyim. Tarafsız ve kesin bir şekilde söyleyebilirim ki, kürtlerin yaptığı bütün ajitasyonlar gereksizdir ve aynı zamanda içi boş ajitasyonlardır. bugüne kadar bir kürdün, kürt olduğu için yargılandığını, ezildiğini ve hor görüldüğünü görmedim. Aksine, Sıradan bir türk ile aynı imkanlara ve hayat şartlarına sahipler. Nazilerin yahudilere, amerikalıların siyahilere yaptığının çeyreği kürtlere yapılmadı. Ayrıca şunu tüm samimiyetimle söyleyebilirim ki, doğudaki kürtler, batıdaki türklerden çok daha fazla destek alıyor devletten.
  1 -1 ... hzezel
 4. 4.
  evet ama nedense sevmiyorlar ve kendi ülkeleri gibi görmüyorlar türkiye'yi.
  1 ... yorci cujoy