1. 1.
  kendi iddialarına göre 1000 yıllık bir millet olan kürtlerin tarih sahnesinde hiç bir varlık gösterememeleri, edebiyatta bilimde esamelerinin okunmamasına karşın, terör konusunda ve insan öldürmede oldukça başarılı olduklarını ileri süren önerme.
  15 -7 ... stephenking
 2. 2.
  (bkz: kebap)
  1 -4 ... lulufer
 3. 3.
  (bkz: otopark mafyası)
  (bkz: uyuşturucu kaçakçılığı)
  (bkz: insan kaçakçılığı)
  (bkz: kaçakçılık)
  (bkz: beyaz kadın ticareti)
  (bkz: silah kaçakçılığı)
  35 -11 ... doc dr c sinan sagiroglu
 4. 4.
  (bkz: Karşılama merasimleri)
  2 -2 ... little tramp
 5. 5.
  1995 lerde askerimizin dağda bu köpeklerle başabaş mücadele ettiği dönemlerde bunuda beceremiyorlardı ve 2000 lere gelindiğinde pkk tükenmeye yakın bir örgüttü. eylem yapamaz hale gelmişti. yapılan her operasyonda iki yüz üç yüz leş serilip geliniyordu. zak parti iktidara geldiğinde olağanüstü hal kaldırıldı. askerin operasyon planları değişip dağdaki asker kışlalara tıkılarak dağlar bu itlere bırakıldı. ve ulusumuzun üzerindeki bu keneler yeniden kanlanma imkanı buldular.
  10 -3 ... forever autumn
 6. 6.
  salak faşizan bir türk ün sözleridir yine salak faşizan bir kürt tarafından aynı şekilde karşılık verilirse ortaya iki halkın ortak başarı tablosu çıkar.

  parçala böl:

  şu şekilde değiştirilmesi uygundur:

  Salak faşizan türk kesimlerin sözleridir yine salak faşizan kürt kesimler tarafından aynı şekilde karşılık verilirse ortaya iki halkın ortak başarı tablosu çıkar.

  bu değişim sonucu herkes kendine bir grup bulmuş olur, yanlızlık çekmez.
  5 -11 ... hewit
 7. 7.
  bide cocuk yapmaktir.cin ile yarisiyorlar.
  3 -4 ... kismetsiz
 8. 8.
  eksik bi önerme olduğunu düşünüyorum. hainlik, kedi gibi yavrulama, insan taklidi yapamamak gibi birçok özellikleride vardır. gerçi bu kadar çok şeyi okurlarsa belki yanlış anlayıpta kendilerini bişey zannedebilirler.
  4 -3 ... tuor
 9. 9.
  eğlence sektörünü unutmamalı.
  2 ... pirifani
 10. 10.
  En başarılı oldukları alan kesinlikle Hainlik ve bölücülük.

  Not: Arkadaşlar her kürt bölücü değildir diğerlerini tenzi edelim

  Bugün DTP Diyarbakırda %40 oy almıştır kısacası o bölgenin %70 nin kürt olduğunu düşünürsek her 10 kişiden 6 sı dtp yi desteklemediğini görebilirsiniz.
  3 -1 ... smyrnai