1. 1.
  Yüzyıllardır bu topraklarda ikinci Sınıf muamelesi gören kürt halkının türk milletinden kat be kat daha saygılı ve sabırlı olduğu gerçeğidir.

  Kürt falan değilim yarı türküm bunu tüm kalbimle ve objektif biçimde söylüyorum. Bu insanlara yaptığınız muamele insanlık dışı ve buna rağmen en az sizin kadar bu topraklarda hakkı olan bu kadim halk sabırla ve üzüntüyle sizin faşizanlığınıza sessiz kalıyor. Bu sözlükte o kadar Kürt yazar var ve bu insancağızlar sırf ağzımızın tadı kaçmasın diye sizin gibi şeref yoksunlarına gık demiyor. işte bu onların kültürlerinin ne kadar çağın ötesinde olduğunun ispatıdır. Aile yapıları gelenek ve göreneklerine değinmiycem bile. Siz kendini üstün ırk sana embesiller. Önce insan olmayı öğrenin.

  Siz öğrenemiyorsanız, size bu zor geliyorsa. Bırakın, o aşşağıladığınız Kürtler size insanlık dersi versin.
  3 -5 ... bir istanbul beyefendisi
 2. 2.
  batiya gelip, orda tutunmak - yasamak icin, kendini saydirmak icin turkten cok turkculuk yapmazlarsa saygi duyarim, ama onun disinda malesef.
  -1 ... arxaggelou
 3. 3.
  kürtlerin türklerden daha saygılı olduğu gerçeği

  Özellikle hayvan hakları konusunda.
  3 -1 ... alpertunna
 4. 4.
  (bkz: dediğine kendi bile inanmamak)
  1 -2 ... bay efendi
 5. 5.
  Ulan terbiyesiz adam bizi bilen bilir kendi inanmiycagim şeyi neden yazayım okuduklarin zorunami gitti iblis varsa bı itirazın yaz kuru muhabbet yapma. Herkesi kendiniz gibi mazotmu saniyosunuz insan musveddeleri
  2 -3 ... bir istanbul beyefendisi