1. 1.
  hep cehaletten şekerim. genlerinde de olabilir. bak şimdi sen ırkçısın da derler...
  9 -5 ... the black crescent
 2. 2.
  Gasp, hırsızlık, cinayet, darp, mafya, dolandırıcılık, ırkçılık suçlarını işleyen türklerin olmadığını zannedenlerin kürtlere bok atmA çabasından başka bir şey değildir. insanları bu şekil ötekileştirip, aşağılamaya çalışmak ardındanda onlar bölücü, onlar böyle şöyle şeklide serzenişte bulunmak, ağlayıp sızlamak çok komik be söz de vatansever bölücüler.
  7 -8 ... sezercik kucuk torbaci
 3. 3.
  (bkz: asimulatör)
  ... aristo socrates ve smile yk
 4. 4.
  almanya'daki ırkçıların türklerin suça yatkın olması şeklinde dillendirdiği ırkçı yaklaşım.
  3 -7 ... serendipiti
 5. 5.
  insanları aç bırakırsan ( aç derken her anlamda iş,eş,kültür, yarıtırım vss ) herşeyi yaparlar karınlarını doyurmak için. aç insan herşeyi yapar. gözü döner. o yüzden her suça her an yakınlardır.
  4 -5 ... joneca
 6. 6.
  bundaki temel sebep, kürt ailelerin nüfus planlaması ve cinsel korunmadan bir haber olmasından dolayıdır. malum bir ailede 30 tane çocuk olabiliyor. ve baba hepsine bakamıyor. bir süre sonra, " le oğlim istanbula göç edek, parayı vuririk mina koyim. " şeklinde düşünüp istanbul'a geliyorlar.

  fakat burada da umduklarını bulamıyorlar. gasp, kapkaç, tinerci, tecavüzcü olup insanların gece rahat dışarı çıkmasına fırsat vermiyorlar. he bunları sen bıçaklarsan, döversen, vurur öldürürsen sen suçlusun. etnik ayrımcılık haricinde, nefsi müdafaa bile yapsan yarın bir gün bir takım kişiler senin için ırkçı, faşist bile diyebilir ki böyle boktan ötesi bir ülkede yaşıyoruz. bu durumunda böyle olmasındaki ana neden turgut özal'dır. 90'lardaki savaşlarda açtı sınır kapısını, skti belamızı. bir vatandaş olarak hakkımı helal etmeyeceğim top 10 liderlerin başında gelir.

  edit : canım benim doğrular bunlar. yırtmayın kendinizi. nasıl, her daim 2+2=4 eder aynı tarife burda da geçer. a benim bijilerim.
  8 -3 ... dark jedi in da house
 7. 7.
  ırkçı türklerin içini rahatlatma çabası. ah kürtler olmasa türkiye ne kadar da cennet bir ülke olurdu değil mi? hiç suç olmazdı. suçun temel nedeni eşitsizliktir. dünyada eşitsizliğin olduğu coğrafyalarda suç ortalamanın üzerindedir. bak bakalım küba'da, isvç'te suç oranları neymiş, abd'de ve türkiye'de neymiş. ama zahmetli tabi. topu kürtlere at rahatla. e suç nasıl azalır? kürtleri yok edersin biter, değil mi? salak mısın?
  3 -9 ... serendipiti
 8. 8.
  her türkün bildiği bir gerçektir. ah kürtler olmasa türkiye ne kadar da cennet bir ülke olurdu, evet olurdu. hiç suç olmazdı demek yanlış olur, elbette suç olurdu ama çok ciddi bir oranda azalırdı. "ezilmiş halk ağlaklığı" yapmıyorlar mı? sen önce yıllardır testislerini öptüğün toprak ağalarına git eşit değiliz dersin sonra gelirsin. kaba organından 5 ünite kan alır ağaların. sana kim diyor 18 çocuk yap 4 karı al diye, önce malafatına hakim olacaksın sonra gelip eşitlik istiyorum diyeceksin. diyarbakır'dan istanbul'a izmir'e ankara'ya gasp yapsın diye çocuklarını kiralayanların etnik kökenleri belli be şeker kız candy. sonra eşitlik, düzen, ezilmiş halk tey tey tey tey başka numara yok zaten.
  8 -1 ... dendroaspis polylepis
 9. 9.
  hepsi için değildir söylediklerim ancak eğitimsizlik ve cahillik yüzündendir
  (bkz: eğitim şart)
  -1 ... miracelli
 10. 10.
  "kürtler" demekten ziyade "eğitimsiz insanlar suça yatkındır" demek daha doğrudur. türk de olsa kürt de olsa cahil adam suç işliyor.
  9 -1 ... kuru pilav