1. .
  şimdiye kadar sürekli ve hep türkiye cumhuriyetine atılan pkk suçunun; asla ve asla kürtler tarafından kabullenilmemesidir.

  ortada bulunan pkk terör örgütü kürtler tarafından kurulduğu halde; günümüz de öyle bir hal almıştır ki, pkk yı eleştiren bir tek "kürt aydını" kalmamıştır.

  suç; sürekli ve devamlı olarak türkiye cumhuriyetine ve türk milletine atılmaktadır. türkler arasında objektifliğin bokunu çıkartarak kendi vatan ve milletini donuna kadar eleştirenler olduğu halde; kürtler iğneyi de çuvaldızı da kendilerine batırmamaktadır.

  beşikteki bebekleri katleden pkk terör örgütünün bütün üyeleri kürttür. şimdiye kadar hiç kimse ne kürt, ne de türk halkından "bir kürt olarak" özür dilememiştir. hiçbir kürt bunun pişmanlığını üzerinde taşımamaktadır. hiç bir kürt bununla alakalı olarak evet biz de suçluyuz dememiştir.

  ağalık sistemini, dtp yi, söylemleri, pkk yı ve yaptığı silahlı saldırıları hiç bir kürt aydını eleştirmemiştir. kürtlerin cahilliğinin dahi sorumlusu olarak türk milleti ve türk devleti olarak gösterilmiştir. kürtler neden cahil sorusunun cevabı dahi türk milletine çıkartılmaktadır.

  bu apaçık bir şekilde; türk düşmanlığıdır. türk devleti düşmanlığıdır; kardeşlik masallarının nasıl masal olduğunun delaletidir.
  4 -3 ... kutsal ruh