1. 1.
  Hep kardeşlikle, barışla yaklaşmamıza rağmen ne yazık ki, iyi niyetimiz her şekilde suistimal edilip, düşmanca yaklaşılmaktadır. Her gün ırkçı paylaşımlar yaparak bir yere varılmayacağını görmüyor musunuz? Lütfen barış dilini kullanalım artık, daha fazla nifak tohumları saçmayalım.
  4 -8 ... alahilafulkanun
 2. 2.
  kutuplaşmaya neden olan eylem.
  3 -3 ... gown
 3. 3.
  en iyi niyeti eyp atacakken vazgeçip molotof atması olacaktır.
  -1 ... tarkanin kurdu
 4. 4.
  Ne zaman biri barış diye kardeşlik diye çıksa bir yerlerde yurdumun insanları ölüyor patlamalar yüzünden.

  Olmayan iyi niyetin neyini suistimal edelim?
  ... knock knock
 5. 5.
  Bir gün kürtlerin sabrını taşıracaksınız ama bakalım ne zaman, iyi niyette bir yere kadar, Kürt coştu mu durduramazsın.
  1 -3 ... 25 eylul 2017
 6. 6.
  Vatana hainlik etmeyen, devletin askerine polisine kurşun sıkmayan, pkk ya ve hdp ye prim vermeyen tüm kürtler öz kardesimizdir.

  Dinimizde ırkçılık yok. Bu topraklarda yaşayıpta aynı minval üzere hareket eden tüm vatandaşlar da bizim kardeş adaylarımızdır.
  1 -2 ... gazeloglu
 7. 7.
  Kendilerini görmezden gelenlere karşı büyük bir sabır işi gösteriyorlar gerçekten. Bu daha ne kadar sürecek bilinmez ama daha kötü şeyler yaşanmaya başladığında sorumluluk yine onların üzerine yıkılacaktır. Bırakın şu iyi kürtler kardeşimdir romantizmini sizden kardeşlik değil eşitlik isteyen bir halk var.
  2 -3 ... mariana
 8. 8.
  turklerin yaptigidir.

  her allahin gunu kurtler soyle kurtler boyle.. tamam diyoruz sineye cekiyoruz ama bu yapilanlar kabul edilemez. sozluk irkci ve ergen fasolardan temizlenmeli. sizin yasiniz kac, basiniz kac ergenler ? babanizdan harclik almayi kesin oyle gelin.
  1 -4 ... dr harleen quinzel