1. 1.
  AKP’nin ilk Dışişleri Bakanı Yaşar Yakış 'ın taraf gazetesine yaptığı beyanatıdır. ve eklemiştir "Kürt devleti yavaş yavaş kuruluyor".
  e ne diyelim hayaldi gerçek oldu.
  4 ... congolos
 2. 2.
  eğer kürtler suriyede devlet kurarlarsa çok mutlu olurum sonuçta 3000 yıllık bir ırktır ve hala devlet sahibi olamamaları haksızlıktır. inşallah olurlarda türkiyede rahatlar onların kuracağı devlette. akp ile alakası yok çünkü suriyede kuruyorlar akp ne alaka ya?
  ... seyitfirat1
 3. 3.
  meşru tabi. bir şeyi taleb etmek , istemek elbette meşru. kürtler devlet kuramaz diye bir kural mı var, kim koydu buy kuralı, siz kimsiniz.
  ... aciz i mutlak
 4. 4.
  yav kimdi doğuya ve güneydoğuya kürdistan diyen, öcalana sayın diyen.ulusalcılık kürtlere helal türklere haram mı olmuştur.esadın kürtlerin bölgelerinden çekilmesinden sonra,ne diyor ABDnin isteği ile istanbula gelen müslim,burada geçici bir yürütme oluşturduk,peki pkk terminolojiinde yürütme ne anlama gelir peki hükümet anlamına....hımm ilginçmiş.2002 de kürt sorunu yok diyen kişi 2009 yılında kürt sorununu ortaya atmıştır.bir de çok samimiydi,osman baydemirle ,ahmet türkle,bizim selahaddin ile birlikte halay da çekmişlerdir,çadırlarda sohbet etmişlerdir.kürtler üzerinden milliyetçilik oyunları oynuyor birileri,birileri de şimdi ki çatışmaların 17.yüzyılda yayılmış olan kürt milliyetçiliğine bağlıyor.ne diyordu ismet paşam,hadi canım sende......
  ... realist boy