1. 1.
    akp'lilerin 100 yıl geçse de unutmayacağı kazıktır.
    3 -2 ... sehnsucht
  2. 2.
    Kardeş dedikleri tarafından atılan kazıktır.yalnız o kazık tüm ülkeye malolmuştur.kardeşliğinizi bir gözden geçirin.
    ... sessiz geveze
  3. 3.
    5 yıl sonra akp tarih olacağı için akplilerin 5 yıl sonra hatırlamayacağı kazıktır.
    2 -2 ... hacikomunist
  4. 4.
    aynen öyle kürt kardeşlerimizin bazıları ayıp etti.hemde çok sen git o kadar hakkari gibi it yaşamayacak yere havaalanı yap , insan gibi yaşam sun , devlet faşizmini bitir ama bir saz çaldı diye hdp ye ver.
    3 -1 ... uludagin onyargisiz adami
  5. 5.
    Van bile %80 HDP oy atmış. Lan siz sokakta kaldınız bu adamlar size el uzatmasa yitip gitmiştiniz! Yardım tırlarınızı gasp edenlere oy verdiniz be. insan gibi yaşamaya basladınız tüm doğu olarak. Evden dışarı çıkamıyodunuz lan. Kürtçe konuşmanız bile yasaktı adamlar faşizmi bitirdi. Cidden hainmişsiniz.
    14 -7 ... sozlugun krali
  6. 6.
    (bkz: afedersin kürt)
    3 ... 15kisiyesaldirdim
  7. 7.
    merhametten maraz doğar.
    2 -1 ... mahzenegirdin
  8. 8.
    van başka bişey tarifi yok ciddiyim hainliğin kitabını yazsalar yok satar.

allaha havale ediyorum, inş. en kısa zamanda 9.7 şiddetinde depremle geberir haritadan silinirler.
    6 -2 ... ille de woman olsun
  9. 9.
    kürtlerin eline o kazığı akpnin kendisinin verdiğini düşünürsek, akpye müstahak kazıktır.
    4 -2 ... sexy rahibe
  10. 10.
    van a bak, harbi katıksız mış, tır tır yardım gitti zamanında haram olsun amk.

nankörlüktür.
    4 -2 ... cemalettin boynukalin