bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  bazıları çıkıp "hayır absolute hayır, bizim diğer milletlerden pek farkımız yok. ama sen cidden diğer insanlardan daha tatlısın" diyecek olsa da artık içimde tutamayacağım bu gerçekliği. onları binlerce yıllık dilleri, asortik kültürleri ve sevecen tavırları gönlümde taht kurmalarına neden oluyor istençsizce... kürtlerin bu dünyada olduğu bilmek, yetim serçe yavruları için bile umut olabileceğini aklıma getiriyor apansız. yağmur sonrası toprak kokusu, blowjob sonrası huzuru... hepsi ama hepsi kürtler kadar ferah benim için.

  sanırım bir kürt kızı ile deliler gibi bir aşk yaşamamın zamanı geldi. onları daha yakından tanımak adına. birkaç uyarı aldım, aşiret sik sarması eder seni gibisinden... ama hayır! hiçbir korku bir kürt kızının dolgun göğüsleri arasında uyumanın huzurundan alıkoyamaz beni! bir kürt kızının dudaklarına şiirler yazmadan bu dünyadan göçmek, özlem adındaki bir kızdan hoşlanamadan ölmek kadar zor benim için.

  şimdi sizden ufak bir ricam var. kürt kökenli kızlar mesaj atsın bana. onlarla tanışmak ve kaynaşmak istiyorum. onların ruhlarını en ince satırlarına kadar hatim etmek, dahası birkaç ölü demokrata hediyeler göndermek istiyorum beraber. hava karardı kızlar... dünyada saflık adına hiçbir şey bırakmadılar üstelik.

  freeze you later
  2 -2 ... absolute zero