1. 1.
  nedense hiçbir platformda tartışılmıyor. kürtler türklerin çok olduğu yerlere geldiklerinde gayet hoş karşılanıyorlar, kendileri sempatizanlık yaparak insanları tahrik etmedikçe ya da sağa sola saldırmadıkça gayet geçinip gidiyor insanlar.

  fakat bir türk, özellikle öğretmen olsun, öğrenci olsun, memur olsun kürtlerin çok olduğu yerlere gittiğinde hiç hoş karşılanmıyor desem iltifat olur. çünkü ortaya gittiklerinde türkler kadın erkek demeden katlediliyor, yakılıyor, bin bir türlü eziyete maruz kalıyor.

  ve biz buna rağmen hala kürtlerle orta yol arıyoruz. peki neden? evlatlarımızı daha çok katletsinler diye mi? bir de üstüne yeşil kartlarla, burslarla, fakirlik maaşlarıyla besliyoruz artı vergi de alamıyoruz.

  bunu dünyada hangi ülke yapar? bu hoşgörü değil düpedüz aptallık.

  bu işin doğrusu mübadele. yoksa bu iş hiç bitmez.
  21 -17 ... asenaulku
 2. 2.
  Türk ırkçılığı da Kürt ırkçılığı da saçmalıktır. Meyveyi içten çürüten kurttur. Sevgisiz merhametsiz insanların sığınağıdır. Kindarların tek kaçışıdır. ırkçı Türkler de var Kürtler de. Onunki cıs kötü bizimki iyi durumu yok.
  7 -4 ... nattleite
 3. 3.
  Pek bilinmez ama kürtler gerçekten çok ırkçı. Üç yüz kişi içinde hemen birbirlerini bulup sadece kendi kürt arkadaşlarıyla takılırlar genelde.
  8 -4 ... tatardoktor
 4. 4.
  Kürt halkı özgürlüğüne düşkün bir ırktır.
  1 -16 ... serpente16
 5. 5.
  bunu söyleyen kişi hiç ırkçı değil zaten. bu ülkedeki en büyük ırkçılığı yapan kişiler ülkücüler milliyetçiyim diye geçinenler sanki görmüyoruz bunu. dinime küfür eden müslüman olsa mantığı.
  6 -7 ... marjinalbirnick
 6. 6.
  türkiye çok taviz verdiği için. normalde çabuk sinen bir ırk.
  4 -1 ... kompetan
 7. 7.
  E arkadaş. Avrupa’ya gittiğin zaman iki tane Türk gördüğünde direkt yapışmıyor musun? Oo hemşo deyip tüm gezini onlarla geçirmiyor musun?
  interrail yapanlara bakın, gidiş Türk, geliş Türk, geziş Türk. Yani insanlar kendilerine yakın hissettikleri ile takılmaya müsait canlılar. Bu kötü bir şey değil, tamamen doğal.
  Bunu Kürtler de yapıyor, Türkler de yapıyor, Çerkesler de yapıyor.

  Neyse başka bir mesele de;
  “fakat bir türk, özellikle öğretmen olsun, öğrenci olsun, memur olsun kürtlerin çok olduğu yerlere gittiğinde hiç hoş karşılanmıyor desem iltifat olur. çünkü ortaya gittiklerinde türkler kadın erkek demeden katlediliyor, yakılıyor, bin bir türlü eziyete maruz kalıyor.”

  Yazılan bu. Hani hayatında hiçbir doğu-güneydoğu vilayeti gezmemiş cahil Türkçü tayfalar olur ya, iste bu onun bir de ergen versiyonu.

  Şahsen Türkiye’nin birçok vilayetini tek tek gezdim. Hiçbirinde bana ırkım sorulmadı. Batısı da böyle, doğusu da. Siz nasıl bir hayal aleminde yaşıyorsunuz yahut kim beyninizi yıkıyor bilmiyorum ama kimse beni yakmaya çalışmadı anasını satayım.
  5 -3 ... odysseus
 8. 7.
  Adam sokak ortasında bağıra bağıra k.rtce konuşuyor sonra ırkçı olan biziz dimi AMK.
  4 -1 ... betonayakkabi
 9. 8.
  ezik halk işte ne bekliyorsun.
  1 -2 ... mumbarsever01
 10. 9.
  bunda şaşıracak bir şey yok.
  dünyanın her yerinde baskın olmayan etnik gruplar birbirine kenetlenerek ayakta kalır.
  abd'de ermeni ve yahudi lobilerinin gücü bundan ileri geliyor.
  1 -1 ... sb has left the building