1. 1.
  bunlara siz molotof atıyorsunuz dediğinizde kızarlar, sizde başlık parası var dediğinizde kızarlar, sizde berdel var dediğinizde kızarlar, siz vahşisiniz dediğinizde kızarlar , siz cahilsiniz dediğinizde kızarlar , siz teroristsiniz dedinizde kızarlar , siz torbacısınız travestisiniz (bkz: istanbul travestilerinin büyük çoğunluğunun kürt olması)dediğinizde kızarlar .

  neden kızdıklarını halen anlamış değilim bu özellikler bunlara ait değilmi .
  7 -5 ... fatsali laz
 2. 2.
  sanki türkler sütten çıkmış ak kaşıklar üstteki entry her ırkın kötüleri vardır bunu unutma. ırkçıda olma.
  -7 ... seyitfirat1
 3. 3.
  (bkz: kürtlerin insan olduklarını yeni hatırlayan yazar)

  Taktınız ha. Biraz egzotikler ama o kadar yani.
  1 -1 ... pudra pembesi
 4. 4.
  bazı kürtler için geçerlidir. hatta bazı kürtler de sürüngendir.
  2 ... coremax
 5. 5.
  Su götürmez gerçektir.

  Geçenlerde martı kaşlı bir kürde simit attım diye ''vara vara helo hülü'' gibi bir tepki verdi. Hangi dilde konuştuğunu anlamasam da tepkisi yersizdi bence.
  6 -2 ... kuyruk yagi
 6. 6.
  (bkz: aşağılık kompleksi).
  2 -1 ... renklibalon
 7. 7.
  geçen gün yan apartmanın inşaatında çalışan kürt olduğu epey belli olan bir adam, kürtçe şarkı söylüyordu. 3-5 dakika dayandım fakat bu 10 dakikaya çıkınca, "ooyy yeter artık!" diyerek tepki gösterdim. "hoğeey hoğeyy oğğ" falan diyor adam şarkının ortasında. patlayacak gibi oluyor insan. aşırı bunaltıcı ve iğrenç bir şekilde şarkıyı söylemeye devam ediyordu. ben de facebookta "kürtçe şarkılar çok komik, kürtler alınmasın ama lütfen" falan dedim. hakaret ettiğim falan yoktu. hemen başladılar, ırkçılık yapıyorsun, ajdar da türk değil miydi falan fistan. evet abi ajdar türk, serdar ortaç türk, demet akalın türk. ama şebnem ferah da türk. kürtlerin var mı böyle cool ve başarılı bir sanatçısı? hooeeğğ hoğğğ demedikleri bir şarkıları var mı? ben orada hakaret etmediğim halde ırkçı falan diyorlar. bulgarların azis diye bir sanatçıları varmış mesela. çok korkunç bir şey. ben azis berbat söylüyor desem, kimse rahatsız olmaz. kürtçe şarkılar komik desem hakaret etmiş, ırkçılık yapmış olurum. herkes türkçe şarkıları eleştirip dalga geçerken, makara yapmış olur. var mı böyle bir şey?
  ne bu böyle ota boka alınıyorsunuz amk... "sen kürtsün değil mi?" dediğin zaman bile adam, "ırkçılık yapıyorsun, hakaret etme." diyor. bu ne ya. önceden özen gösterdiğim bir şeydi bu ama artık boku çıktı. kürt şımarıklığını daha fazla umursayamayacağım.
  2 ... dkomnenos
 8. 8.
  ırkçılık değil ama kurt cobain i bile kendilerine yönelik bir aşağılama zannedenler var.
  1 ... flux
 9. 9.
  tamamıyla doğru bir önermedir. geçenlerde bir arkadaşa megri.swf yi izlettim. kasti hiç bir amacım yoktu. sadece onun da güleceğini ve hoşuna gideceğini düşünürek. hemen başladı yok efendim şiwan perver ne kadar büyük bir sanatçıymış. megri türküsü aslında çok duygulu ve güzelmiş. ağıt anlamındaymış ve gülmek hoş değilmiş. inan neye uğradığımı şaşırdım. ister kürtçe ister almanca komik kardeşim. ajdara gülen bir insan kendisi. ajdara gülebiliyosan buna da gülebilirsin. kürtler kadar aşağılık kompleksine sahip başka bir topluluk yok bence. sadece gül ve geç her şeyde ne kadar üstün bir milletten geldiğini ispatlamayla çalışmana, her şeyin altında bir kasıt aramana gerek yok. mizah kendisine azcık dokunmaya görsün hemen ağlamaya başlar vay efendim bize nasıl gülüyorlar. yazık gerçekten.
  4 ... gitmekalburadagitmehayirgitme
 10. 10.
  Türklerin çok kıskanç olmasıyla yarışır.
  -4 ... kucuk masturbator