1. 1.
  Kürtlerin çirkin olmasının en büyük sebeplerinden biri kalplerindeki kötülüğün yüzlerine yansımasıdır. Sonra oluşma bir ırk olmaları da buna etkendir. tek kaşlı, kıllı suratlı, terörist gözlü, bozuk dişli olmalarının sebebi şudur: islam'ın sancağını 1000 yıldır taşıyan Türklere karşı gelmiş olmalarıdır.
  4 -8 ... tambirbeyefendi
 2. 2.
  ırkçılık yok denen ülkede bu tezi yerden yere vuracak bir başlıktır. şiddetle ve esefle kınıyorum.
  3 -3 ... redcap
 3. 3.
  maalesef genetiktir. kızmayınız. ırkçılık demeyiniz. rus kadınları nasıl genetik güzelse, bunlar da genetik çirkindir...
  4 -3 ... yuppie
 4. 4.
  Bu başlık ve görüş başlı başına insanlık ayıbıdır.
  Türk'üm ve bunu ayrıcalık veya üstünlük gibi görmemekteyim. Şu gezegendeki en mühim mesele insan olmaktır.
  7 -2 ... benisizdelirttiniz
 5. 5.
  kürtlerde gayliğin çok olmasından mıdır nedir bilinmez. tabi ki sen önce bok yoluna sonra da aşk yoluna sokarsan oğlanı yapacağın çocuk da bokum gibi bir şey olur.
  2 ... entry ka
 6. 6.
  rus kızlarına güzel diyince oww yeahh kürtlere çirkin deyince ırkçılık. bi eleştiriye açık olun kabul edin lan kürtler çirkin bunun ırkçılıkla bir alakası yok göz var nizam var.
  4 -5 ... muratool
 7. 7.
  kıllı, çok koyu ve lekeli ciltlere sahip olmalarıdır.
  ... albinokarga
 8. 8.
  (bkz: Kürtlerin insanlıktan nasibini almaması)
  1 ... tambirbeyefendi
 9. 9.
  genetik darlıktır. göçebe olmayan tüm toplumların ya da dışarıya kız verip kız almayan kendilerine karışmasını engelleyen tüm toplumların başına gelen mevzudur. bütün dna sı karışmış olan toplumlara bakınız, içlerinden yakışıklı baylar ve güzel bayanlar çıkar. ermenistan, israil gibi ülkeler de bunlara örnek verilebilir. ama bi bakın Türkiye' ye, italya' ya bir bakın ispanya' ya ya da avustralya ya hep karışık dna lar göçebe toplumlar vs..
  2 -1 ... huskerrr
 10. 10.
  yine de kınamamak lazım Allah yaratmış.
  1 -1 ... tambirbeyefendi