1. 1.
  ypg saçmalığı ile "kobani direnişi" yaptığını iddia eden denyoları üzecek ama türkün son başbuğu trump tarafından söylenilen cümle.

  size dedik oğlum. defalarca dedik. göt korkusundan amerikanın uçağı, fransanız füzesi ile suriyede bir sikim yapabiliyorsunuz dedik. inanmadınız. bakın ne oldu şimdi.

  siz bir sikim yapmadınız kobanide falan. şunu bir kabul edin. öyle konuşalım. alın size sizin kaynağınızdan haber.

  https://www.rudaw.net/eng...middleeast/syria/21062020
  4 ... hizli yasa genc dead
 2. 2.
  Kürtler gerçekten delikanlı, savaşçı olsalardı çoktan Kürdistan’ı kurmuşlardı ama onlar da o göt yok maalesef. Anca başka ülkelerin arkasına sığınırlar, yardım alarak Türklere daha doğrusu Türk askerine artistlik yaparlar ama sonları da hep hüsran olur işte.

  Kürtlere Tırlar dolusu mühimmat gönderen Trump da ümidi kesmiş bunlardan galiba. Vah vah Kıyamam ( elimden gelse kıymanızı bile çıkarırım ) size orospu çocukları.
  2 -1 ... queenn of darkness
 3. 3.
  Üstelik bir navtex uygulamadan
  -1 ... baba10
 4. 4.
  Ben bir Alevi olarak YPG Terör Örgütü değil diyen Sayın Kılıçdaroğlu'nu sizlere hatırlatıyor ve Kürtlere faşizm yapmamanız için çağrıda bulunuyorum. Kürt kardeşlerimizle birlikte iktidara gelene kadar tek yapabileceğimiz şey de biz sosyalistler için şimdilik bu kadar. Bu işler böyle...
  1 -3 ... rubycon