Advertisement

 1. 1.
  seçim sonuçlarıyla beraber ortaya dökülmüş abuk güruh. hani bunun mantığı nedir anlamak da mümkün değil. son dönemlerde tayyip ve piyonunca yükselen kürt düşmanı söylemlere, itirazlara, kürtleri yersizce zerdüşt, dinsiz olarak aşağılamaya kadar giden genel akp siyasetinin kürtlük karşıtı propagandalarının peşine mi takılacaktı yani kürt halkı. herkesi kendiniz gibi zannediyorsunuz amk.
  2 -4 ... habash
 2. 2.
  Haklı olan akplidir akp doğuya yapmadiği yatirim kalmamistir kürtler helikopteri en son 1999 da görmüstu oda helikopter böceği adamlar hava limani yapti lan valla cok buyuk nankorluktur.
  not: afganistan milletvekli aday adayiyim.
  -1 ... sinir bozan
 3. 3.
  çözüm sürecini akp başlatmış. akp gelen şehit haberlerinin kuyusunu kazdığının farkındaydı, 30 yıldır sürdürülen, yoğunluk seyri değişen bir iç savaş hali mevcuttu, ve pkk'nın da artık kürtlerin nezdinde belirleyici bir güç olduğu aşikardı, kürt hareketini yok edebilme imkanları olsaydı elbette bunu seçeceklerdi ama kürt hareketiyle başedilemeyeceği anlaşılınca, bazı politik planların da doğrultusunda hükümet örgüt ile masaya oturmayı çıkarlarına uygun buldu. gerçek budur.

  edit: kobane olayları karşısındaki akp politikaları da ortada, ışid'e el altında sağladığı mühimatların belgeleri çok taze, "kobane düştü düşüyor" diye iç geçirip işid' li insanlık düşmanı barbar it sürülerinden medet umduğu günleri biliyoruz.. yemeyin bizi.. siz mi çok safsınız karşınızdakini mi mal zannediyorsun, karar veremiyorum bazen.
  -1 ... habash
 4. 4.
  Kürt hareketiyle baş edilemeyecekmiş ulan it herifler 1999 da korkak karılar gibi kaçtînız kürtçeyi kulaktan kulağa konuşuyordunuz şimdi götünüz kalkmasın mhp gelirse o kalkan götünü silkerler.
  tanım: hakli akplidir.
  ... sinir bozan