1. 1.
    (#7015076)
    ... usualsuspects
  2. 2.
    cevabı evet olan soru.
    3 -1 ... merveyitavla11
  3. 3.
    bir kürt olarak evet diyorum tek kullanımlık bir diplomatik pasaport ve uçak biletiyle türk vatandaşlığından feragat edebilirim. yetkili bir arkadaş cevap verirse sevinirim zira benzine %300 limonataya %10 ötv ödemek istemiyorum sırf geçen sene maaşımdan 12000 tl gelir vergisi kesildi aldığım hizmet bedelini ödediğim elektrik su ve yol. okulu filan hiç saymıyorum zira dünyanın en niteliksiz eğitimi türkiyede. peşinen kaçak elektrik diyecek arkadaşlara sorum şu olacak kardeş devlet niye engelemiyor aciz mi bu kadar engellesin.
    9 -10 ... ebu zindik
  4. 4.
    koca dünyaya sığamadınız amk.
    2 -1 ... don dale
  5. 5.
    kürtler toplama kamplarında imha edilmelidir.
    3 -3 ... chest of till
  6. 6.
    zaten bir çok türk Avrupa'ya filan gidiyor yerleşiyor. kürtlerden ziyade türkler Türkiye'den gidiyor.
    şahsen ben de yurt dışına çıkmak isterim.
    2 ... selia
  7. 7.
    kürt değilim ama bana da pasaport vs. şeyleri verirseniz bende buralardan gidebilirim yani. hahahahah. sizin gibi zihniyete sahip insanlarla aynı ortamda bulunmak beni daha da utandırıyor.
    5 -5 ... bilgisiz zeki
  8. 8.
    Bende avrupaya ışınlayabilirsiniz mesela dedirtir.
    1 ... asdfasdf
  9. 9.
    vay be ne hayalperest insanlar var toplama kampında kürtleri imha eden mi dersin yok ülkeden gönderen mi e yapsana koçum ne duruyorsun? hani bir türk dünyaya bedeldi?

düşünsene istemiyorsun ama gönderemiyorsun da gücün yetmiyor çok acı olmalı sanırım.

birisi demiş ki ben kürt olsam türkiye de yaşamaya utanırdım.

bende diyorum ki ben türk olsam nefret ettiğim halde ülkemde 20 milyon kürt olsa utanırdım ben ne biçim adamım ki düşman bellediğim nefret ettiğim insanlardan milyonlarcası ülkemde diye.

klavye türkleri sizi.
    1 -2 ... maskulist
  10. 10.
    Bir Kürt olarak siktirin lan oradan diye cevaplayacağım sorudur.

kuytuda bulsa boğazımızı kesecek, fırsatını bulsa soykırım uygulamaktan çekinmeyecek bu ülkedeki şerefsizlerden elbette uzaklaşmayı tercih ederiz

Fakat şu var ki yıllardır bu topraklarda yaşayan Kürtler, sizin o leş ağzınızdan çıkan sıçmıklar yüzünden ait olduğu toprakları bırakıp gidecek değil.

Siz önce bu ülkeye doldurduğunuz Arapları gönderin, bu ülke zaten bizim
    3 -2 ... bohemianrepsodi