1. 1.
    Bir Ermeni bir kürt bir türk arabistana gitmişler. içerken yakalanıp idama mahkum edilmişler. O günde arap prensinin doğum günüymüş. Bunları affetmiş ve 40 kırbaç cezası vermiş. ilk ermenideymiş sıra.bir dilek dile bizden demişler. Ermeni akıllı tabi. Sırtıma bir tane yastık istiyorum demiş. Kabul etmişler ve yastıkla beraber 40 kere kırbaçlamışlar. Tabi yastık fayda etmemiş. Sıra kürde gelmiş. Demişler sen ne istiyorsun. Kürt ermeniden daha akıllı tabi. 2 tane yastık istiyorum demiş. Kabul etmişler. Ama yine fayda etmemiş. Sıra türke gelmiş. Sen Türksün 2 dilek hakkın var demişler. Türk ilk dileğinde 80 tane kırbaç istiyorum demiş. Tabi herkes şaşırmış ama işimize gelir demişler. 2. Dileğin ne diye sorduklarında, türk ise sırtıma kürdü bağlayın demiş.
    6 -5 ... laik beyefendi
  2. 2.
    Kürt degil, k*rt denilmelidir.
    1 -2 ... alpertunna
  3. 3.
    2 tane kürt arkadaş kürtlükten nefret etmeye başlamış. Bilgenin birine gitmişler aga biz napıcaz diye. Bilge demiş ki şehrin en yüksek dağının zirvesine çıkacaksınız. 3 kere ne mutlu türküm diyene derseniz türk olacaksınız. Tamam demişler gitmişler dağa. Tırmanmış tırmanmışlar. Zirveye tek kişinin çıkması mümkün değil. Birinin diğerine yardım etmesi gerek. Mehmet demiş ki önce ben çıkayım sonra seni kaldırırım yukarı. Fuat kabul etmiş. Mehmeti arkadan itmiş. Mehmet çıkmış zirveye, 3 kere bağırmış ne mutlu türküm diyene diyerek. Artık türk olmuş. Fuat demiş ki bir an önce in, yardim et ben de türk olayım. Mehmet kafasını aşağı eğmiş fuata doğru. Siktir amk kürdü demiş.
    4 -1 ... ulkucuwolf