1. 1.
    --spoiler--
    Laikliği fırtına mı gettü
    Sel mi gettü?
    --spoiler--
    4 ... golgebeyi
  2. 2.
    Dayı tam epic fail ya.
    4 ... flat head
  3. 3.
    takkesine üfürdüğüm.

2 dakikadan fazla dinleyemedim.
    11 -3 ... ruh okuzu
  4. 4.
    a haber gitmiş dedeyi bulup vermiş metini eline. dede de ezberlediği kadarıyla söylemiş.

yazık lan .
    10 -1 ... forza antalyaspor
  5. 5.
    muhaliflerin ısrarla ifritalarına ve aşağılamalarına maruz kalmış dededir. sonra bana diyorlar ki; kendini neden zeki görüyorsun, neden büyükleniyorsun başkalarını aşağılıyorsun. e şimdi bu zevat aşağılanmaya layık değil mi? ne yapayım methiyeler mi düzeyim?

dede 70 yaşında, gün görmüş. neler geçirmiş, adam bildiğin yaşadıklarını anlatıyor. eline metin tutuşturulmuş diyorlar.

benim dedem de aynısını anlatıyor, nenem de benzer şeyler anlatıyor. herkesin mi eline metin tutuşturmuş a haber?

aynı anlattığı gibi. hatta az bile anlatmış.
    1 -9 ... lightsaber
  6. 6.
    Bu adam muhabir olup köşeyi döner.
    ... bilgisayar delisi
  7. 7.
    kürtajcı dayının ikinci videosu
    11 ... kafam bir milyon
  8. 8.
    dişini fırçalaması gerektiğini 70 yıldır öğrenememiş ama memleketin kimler tarafından ve nasıl yönetilmesi gerektiğini pek iyi bildiğini sanan küstah, bunak ve de hain domuzun videosudur.

şu rezilin gapçık ağzını kim bilir kaç şeyh badelemiştir ki bu kadar çok konuşuyor!
    9 -5 ... rumeli71
  9. 9.
    bu belaam yavrularını para ile mi tutuyorlar ? inanılır gibi değil iyi kaçışım ülkeden.
    ... ben suriya
  10. 10.
    ahaber tarafından tesadüfmüş gibi çekilen videodur.

sen bu yaştan sonra oy kullanıp gençlerin geleceğine mani olma ihtiyar. zaten Şurada göreceğin 10 sene var ya da yok. git cami bahçesinde dedikodu yap, ne bileyim belediye parkında geniş kasa karıları dikizle felan.
    5 -2 ... ortamlarin suratsizi