1. 1.
  Yeni gerçekleşen olaydır.

  Erasmus için polonya ya giden türk genci yemek yerken pkk sempatizanları tarafından boğazı kesilerek öldürülüyor. Sizin davanızı, bayrağınızı, kürdistanınızı, aldığınız nefesi sikeyim. Dünyaya sizin gibi reziller gelmemiştir.

  Ayrıca öldürülen malum ırkın bir mensubu olsa hümanist geçinen orospu çocukları zırlamaya başlardı. Hani neredeler? Hiçbiri yok. ikiyüzlü olmak bunu gerektiriyor.

  Artık avrupadaki bu orospu çocukları belirlenip öldürülmelidir. Mit in falan devreye girmesi gerekiyor. Avrupa bu soysuzları besledikçe daha çok can alacak bu itler.

  En çok zoruma giden de bu adilerin türk pasaportu taşıması. Yakacaksın bunları pasaportlatıyla beraber.

  https://i.hizliresim.com/Nno2bX.jpg

  Kaynak: https://www.haberturk.com...onya-da-olduruldu-2399179
  4 -2 ... the president
 2. 2.
  nerede Kürt orada problem.
  1 ... ekaleh
 3. 3.
  şaşırtmayan olaydır. bu ülkeden giden kürtler in alayı avrupa da pekaka yı destekliyor, onlara maddi manevi her türlü desteği sunuyor.

  pekakalılar avrupa da siyasi koruma altında. iktidarın da umrunda değil bunlar. süleyman soylu anca çıkıp tvlerde atıp tutuyor. pekaka nın avrupa nın en büyük şehirlerinde resmi ofisleri var. milyarlarca euro para dönüyor.

  ondan sonra da pekaka yı bitireceğiz diyorlar 3-5 terörist öldürmekle.

  gazetede haber "pekaka destekçisi türk tarafından öldürüldü" diye yapılmış. o da ayrı bir mallık. türk falan değil yapan, pekakalı bir kürt. son seçimde avrupa da sandıktan çıkan 2. partiye bir bakın. hdp. durum bu kadar vahim.

  bakalım kendi yeğeninin eşi için koskoca üniversiteyi kullanan mevlüt çavuşoğlu dışişleri bakanı olarak bir cinayete ne ses çıkaracak.
  ... uzakyolun yolcusu