1. 1.
  hayırlı geceler arkadaşlar...

  kürt penisi gibi gönüllerde taht kurup her ortamda samimiyeti ve heybetiyle varlığını hissettiren; kürt penisi denildiği zaman hemen diğer penislerin önünde düğme iliklediği, çoğu erkeğin çişini yaparken aklına gelip sonra önüne bakarak utanç duyduğu, filozofların "ben penise penis demem kürt penisi olmadıkça" diyerek kendisinden övünçle bahsettiği, her türlü ilgiyi sonuna kadar hak eden ve en önemlisi de, dünya milletlerinin takdirine mazhar olmuş o muhteşem uzva sarılarak zafer işareti yapıp objektiflere de seksi bakışlar atarak fotoğraf çektiren genç ve güzel turistlerdir...

  http://www.youtube.com/watch?v=-xO7bT29au0+

  bütün bir sene yaz tatili için para biriktirip, taa venezüelalardan, amerikalardan, isveçlerden kalkıp güzide tatil beldelerimize bir kürt penisiyle kucaklaşıp hasret giderebilme umuduyla gelen turist bayanları öyle iyi anlıyorum ki... sonuç olarak düşünsenize yani her bayan sağlam bir penisle arkadaşlık kurup yaz tatilini keyifle geçirmek ister. her bayanın hakkı yani bu...

  mesela ben facebook'ta falan çok gördüm yani ta venezuela'dan kalkıp çeşme'de bir gece kulübünde iri bir penisin önünde fotoğraf çektirip facebook profiline koymuş altına şöyle yazmış:

  "great black hard cock, this is kurdish cock rides brunette teen.avi" falan diye yani bunun gibi bir şeydi tam da hatırlayamadım ama hemen hemen böyleydi.

  yani düşünüyorum da ne yapsın bu çilekeşler; kendi memleketlerinde sağlam kızlar var binlerce ama onları tatmin edecek doğru düzgün helal süt emmiş penis yok etrafta. onlar da mecburen kalkıp ülkemize geliyorlar... haklılar...
  9 -45 ... etuuu
 2. 2.
  kamerasının zoom gücüne güvenen turisttir.
  29 -3 ... biyoniksiyonist
 3. 3.
  herhangi bir arapla tanışmamış kişi hikayesi.

  (bkz: arap penisi)
  4 ... gkhnvural
 4. 4.
  bir dahaki tatil biletini macaristan'a alması gereken kişi.

  (bkz: macar penisi)

  (bkz: macar salamı)
  3 ... alum cantabile
 5. 5.
  egosu tavan yapmış, ırkının penisiyle bile övünen kişi söylemi. Bunun istatistiği var en kocamanları isveç, norveç, finlandiya lılarda. Onun için gelecek olsa "seksi turist" iskandinavya ya penis turları düzenlerlerdi. Penis turizm i diye bi tür ortaya çıkardı.
  1 ... asparaga
 6. 6.
  hedeflerine ulaşmanın zevkini çıkaran maceracı turistlerdir. o kadar kıl arasında o penisi bulmak pek de kolay sayılmaz ne de olsa.
  4 ... bunu bilmeyenler var
 7. 7.
  başkasının sikini yemeyen kendi sikini eşek yarağı sanarmış. bu da böyle bi söz işte.
  5 -1 ... pillars of creation
 8. 8.
  kucukluguyle dalga gecen seksi erkek ve kadin turistlerdir. kucuklugunu ilginc bulup, hatira olarak fotograf cekmis olmalari muhtemeldir. kuzey avrupa irklarinin erkeklerinin penis boyu ortalamasi cok uzun oldugundan, bu seksi turist hanimlarin ve beylerin , penis buyuklugu ile sasirtmAK MUMKUN GOZUKMEMEKTEDIR.

  -johanson sevgilim, yerlinin biri yanima geldi, penisini gosterdi.
  +vay medeniyetsin hayvan, e nasildi ? buyuk muydu bari?
  -yok hayatim, gel bak, cok ilginc, kil yumagi icinde ,ceviz buyuklugunde ur gibi bir sey.
  + aa ne ilginc, gel tatil hatirasi foto cekelim. ulkemizde barbar yerlilerin, sadece beyinlerinin degil, pipilerininde gelismedigini anlatiriz.
  - he valla johanson, cok zekisin, hem sendeki malda kimsede yok askitom.
  3 ... gedikpasa
 9. 9.
  Hani şu pis, kokan, kıldan ayıklanamayan penisi mi diyorsun, onu gören kız hayatı boyunca sexe tövbe ediyor. Varlığı gibi işkence.
  2 ... soylergecer
 10. 10.
  Burnuna mandal takan turistlerdir.
  1 -1 ... essekherifindamadi