1. 1.
  aptal insan söylemidir.

  türk'ün senden ne fazlası var?
  türk'ün kafası daha mı fazla çalışıyor?

  türklere verebilecek olduğun en büyük hediye şerefin ve haysiyetin ile türk milleti ve türk ırkının yücelmesine ve yükselmesine yardımcı olmaktır. el,yüz öpmenin ne lüzumu vardır?
  3 -3 ... lord lokhraed
 2. 2.
  (bkz: türklüğünden utanmayan garip insan)
  1 -3 ... iron hand of justice
 3. 3.
  adamlar güneydoğu'da askerin canına okuyor. siz hala "bir gece ansızın.." tarzı zırvalara devam ediyorsunuz.
  ... umberto da silva junior
 4. 4.
  aptal insan sözüdür. türkün kürtten bir üstünlüğü yoktur. böyle başlıklarla etnik milliyetçiliği, ırkçılığı körükleyip daha sonra:"vay neden kürtler şöyle böyle" diyosunuz utanmadan.yazık..
  3 -1 ... pankreas
 5. 5.
  kürtlügün ya da türklügün bir '' tercih '' oldugunu sanan mal insan soylemidir.. insan kendi cinsiyetini nasıl kendi secemez ise; kendi geçmişini kendi ailesini veya kürt-türk olmasını da kendi secemez..
  ... joneca
 6. 6.
  Kimsenin bir başkasının elini gözünü öpmesine gerek yok. Sadece bugüne kadar komşuluk kardeşlik yaptıkları insanlara iyi davransınlar barış içinde yaşayıp gidelim. Bende kafkas kökenliyim ama türküm demektende gurur duyuyorum. Çok şanslıyım ki türkiyede doğmuşum. Türkçe eğitim aldım ve bundan gocunmadım. Bide sormak istiyorum. Acaba kürtçe eğitim alırlarsa hangi firma onlara kürtçe konuşacakları iş imkanı sağlayacaklar. 100% türk olan insanlar bile bugün diksiyon eğitimi alırlarken onları bozuk türkçeleriyle kim istihdam edecek?
  ... stresli