1. 0.
  Bence sadece kürt olduğu için yaşanmamıştır bu olay illa ki bir tartışma ortaya çıkmıştır. tabi tahmin bu sadece olabilir de olmayabilir de.
  5 -5 ... tefoo
 2. 1.
  Tipik bir pkk yalanidır.

  Sikindirik solcu (veya baska deyisle kürd/alevi faşisti) gazetelerin gecmislerini anahtar kelime kullanarak aratin onlarcasini bulursunuz.

  Mesela ; aydinda fasistler kurdlere saldirdi
  Gercek; kurd denen gavat kucuk kiza tecavuze yeltendigi icin dayak yedi kurd oldugu icin degil.

  Hayatini boyunca basarisiz olan her sikik, basarisizligini kendi beceriksizliginde ariyacagina kolay yolu secerek devletin renk, dil, din, mezhep, millet farki nedeniyle kendini disladigini dusunur.
  5 -1 ... gaspirali
 3. 2.
  zamanında pkk'nın siyasi kolu olan bütün kürtçü partilerde bulunmuş ,eski pkklı olan şimdinin ise hdp'nin ığdır milletvekilliğini yapmakta olan kişinin yaydığı haber ne kadar doğrudur düşünülür.

  EDiT: lütfen bu olaya itibar edip ciddi ciddi entry girmeyin. bu yaban domuzlarının ne zaman doğru haber paylaştığını gördünüz ?
  2 ... mumbarsever01
 4. 3.
  Yazık ki ne yazık nasıl bir vicdanla o çocukcağızın kafasını o hale getirdiniz . Çok üzücü tek sebebi Kürt olduğu için dayak yemekse daha üzücü ortamı bildiğim için tek sebebinin o olduğunu sanmıyorum ama medyada yer aldığı gibiyse vahşet.
  2 -1 ... labouffee
 5. 4.
  Tsk gibi mutlak disiplinin olması gereken bir yerde böyle bir olayın gerçekleşmesi doğru olmadığı gibi bunu alkışlamakta o kadar yanlıştır. Bu insanlar ellerinde yeri geliyor namlusuna mermi surulu silahlarla dolaşıyor, nöbet tutuyor. Siz bunu alkışlarsanız yarın biri çıkar bu haindir diyerek diğerini vurur. Kabile devleti değil burası bir hukuk devleti. Bir suçu varsa üstlerine bildirirsiniz onlar gerekli işlemleri yapar. Aksi halde her önüne gelen kendi adaletini sağlamaya kalkarsa özellikle silahlı birimlerde tam bir kaos olur ve inanın bana bunun kimseye faydası olmaz.
  1 ... abaninaltindakisopa
 6. 5.
  kafasını zımbalamışlar tıpkı şenol güneş gibi *
  2 ... kazangap
 7. 6.
  Siz buna asker demissiniz ama bu apaçi amk.
  1 ... karton toplayan cocuk
 8. 7.
  Kimse kimseyi sadece kürt diye dövmez binlerce kürt asker var niye bu da diğerleri değil. Devlete vatana millete söverse böyle eşek sudan gelinceye kadar döverler.
  1 ... tatardoktor