1. 1.
  ığdır'da yaşanan olay.

  kürt olduğu için linç edilen asker

  kürt olduğu için linç edilen asker
  kürt olduğu için linç edilen asker
  kürt olduğu için linç edilen asker

  https://twitter.com/memin...status/994146529601638400
  ... jimmy tudeski
 2. 2.
  Bence sadece kürt olduğu için yaşanmamıştır bu olay illa ki bir tartışma ortaya çıkmıştır. tabi tahmin bu sadece olabilir de olmayabilir de.
  5 -5 ... tefoo
 3. 3.
  eğer olay dendiği gibi ise barbarlıktır. 21.yüzyılda türkiye'de artık böyle şeyler duymak istemiyorum. ama ben de askerlik yaptım, türk kürt alevi sünni gibi hiçbir tartışma olmuyordu. hatta bunlar üzerinden geyik yapanlar birbirine takılanlar bile vardı şaka amaçlı. geçmiş olsun çocuğa.
  4 -2 ... gelenek karsiti sekuler hero 2
 4. 4.
  Tipik bir pkk yalanidır.

  Sikindirik solcu (veya baska deyisle kürd/alevi faşisti) gazetelerin gecmislerini anahtar kelime kullanarak aratin onlarcasini bulursunuz.

  Mesela ; aydinda fasistler kurdlere saldirdi
  Gercek; kurd denen gavat kucuk kiza tecavuze yeltendigi icin dayak yedi kurd oldugu icin degil.

  Hayatini boyunca basarisiz olan her sikik, basarisizligini kendi beceriksizliginde ariyacagina kolay yolu secerek devletin renk, dil, din, mezhep, millet farki nedeniyle kendini disladigini dusunur.
  5 -1 ... gaspirali
 5. 5.
  zamanında pkk'nın siyasi kolu olan bütün kürtçü partilerde bulunmuş ,eski pkklı olan şimdinin ise hdp'nin ığdır milletvekilliğini yapmakta olan kişinin yaydığı haber ne kadar doğrudur düşünülür.

  EDiT: lütfen bu olaya itibar edip ciddi ciddi entry girmeyin. bu yaban domuzlarının ne zaman doğru haber paylaştığını gördünüz ?
  2 ... mumbarsever01
 6. 6.
  Yazık ki ne yazık nasıl bir vicdanla o çocukcağızın kafasını o hale getirdiniz . Çok üzücü tek sebebi Kürt olduğu için dayak yemekse daha üzücü ortamı bildiğim için tek sebebinin o olduğunu sanmıyorum ama medyada yer aldığı gibiyse vahşet.
  2 -1 ... labouffee
 7. 7.
  Tsk gibi mutlak disiplinin olması gereken bir yerde böyle bir olayın gerçekleşmesi doğru olmadığı gibi bunu alkışlamakta o kadar yanlıştır. Bu insanlar ellerinde yeri geliyor namlusuna mermi surulu silahlarla dolaşıyor, nöbet tutuyor. Siz bunu alkışlarsanız yarın biri çıkar bu haindir diyerek diğerini vurur. Kabile devleti değil burası bir hukuk devleti. Bir suçu varsa üstlerine bildirirsiniz onlar gerekli işlemleri yapar. Aksi halde her önüne gelen kendi adaletini sağlamaya kalkarsa özellikle silahlı birimlerde tam bir kaos olur ve inanın bana bunun kimseye faydası olmaz.
  1 ... abaninaltindakisopa
 8. 8.
  6 ay askerlik yaptım, ayrıca kürt oğlu kürdüm, kimse benim Yanım da ses çıkaramazdı.

  Irkçılık yapmaya teşebbüs edenin bile .. koyardık..

  Ah ah ben orda olacaktım ki; o iki afyonluyu afyon kaymağına çevirirdim anasını satayım.
  1 -7 ... iyi dinleyin beni
 9. 9.
  kafasını zımbalamışlar tıpkı şenol güneş gibi *
  2 ... kazangap
 10. 10.
  Siz buna asker demissiniz ama bu apaçi amk.
  1 ... karton toplayan cocuk