1. ?.
  abd'nin yapamadığı operasyonlar için kuzey ırak'ta yetiştirildiği söylenen özel askeri birimler. yalnız ne kadar özel oldukları youtube'deki görüntülerinden belli oluyor. komando'dan çok sirk cambazlarına benziyorlar! hoplamalar-zıplamalar, ucuz karateciler gibi kiremit falan kırmalar... tam bir komedi. ee ameleden komando birliği kurmaya kalkarsan olacağı bu! bence abd bu amale-komando kürtlerini sirkte falan kullansın, ne bileyim abd ordusunun moral günlerinde abd askerlerine falan gösteriler düzenlesinler!
  işte sirk oyuncuları, pardon komandolar*:

  --spoiler--
  https://video.uludagsozluk.com/v/kürt-komando-birimleri-6311/


  --spoiler--
  1 ... kerameti kendinden menkul
 2. ?.
  bordo berelilerin atış talimi için kullanabilecekleri birliklerdir. onlar hoplayıp zıplarken vurmaya çalışarak talim yapılabilir. ayrıca çok iyi zıplayanı vurana yıllık izin gibi ödüllerde koyulabilir.

  (bkz: reklam kokan hareketler bunlar)
  2 ... seyir
 3. 1.
  komik insanlar sürüsü, bizimkiler meşe odunuyla dayak manyağı eder lan bunları, mermi harcamaya gerek yok o derece yani *
  ... thomas anderson
 4. 2.
  oldukça profesyonel bir askeri eğitim gördükleri belli olan kişilerdir.

  Yalnız herşeyi geçtim, askeri düzen içindeki bir terörist topluluk (ordu demiyorum, gülerler adama) yakın dövüş için neden (hareketlerden analiz edebildiğim kadarıyla) muay thai gibi aşırı sert bir dövüş stiliyle eğitiliyor? getirisi olmaz onun orada. vuruverirler adamı.
  3 ... double cross