bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    kibar içten saygılı tutarlı faydalı bir demokratik talep.
    6 -10 ... klauss
  2. 2.
    öyleyse sende doğuya gelme diye cevap verilecek durumdur.
    8 -9 ... devran
  3. 3.
    (bkz: kardeş dedik efendi olmaya kalktı)
    1 -2 ... bu boru baska boru
  4. 4.
    son derece bölücü bi söylem.
    ait oldukları yer neresi? ülkenin doğu bölgesi mi?
    kafada ülkeyi ikiye bölmüşün zaten ait olduğun yerde kal falan.
    bu zihniyetle bir arpa boyu yol alamazsınız.
    12 -7 ... frekans
  5. 5.
    kürt. ne acı dimi lan. böyle ayrımcılık filan yapılıyor.

benim güzel kardeşim, bu ülke kurulduğunda lazı çerkezi kürdü bir olmadı mı?

Senin o beğenmediğin kürtlere iyi bakıldı mı? eğitimi, sağlığı, hizmeti iyi verildi mi?

Siz hala böyle gerizekalıca, salakça konuşmaya devam edin.
    8 -4 ... burakk1
  6. 6.
    kürt kardeş yerine devlete yapılması gereken çağrıdır. zira 1980-2005 arası göçen bütün kürt kardeşler devlet tarafından bir asimilasyonun parçası olarak gönderilmişlerdir batıya. yoksa kürt kardeş ister mi evini barkını bırakıp batıya göçüp, inşaatlarda, fabrikalarda, lağım çukurlarında ömrünü heder etsin. azcık tutartlı olun lütfen sevgili faşist kardeşlerim. biraz bilgilenin. tarihe bakın. öperim sizi tombul yanaklarınızdan, sarı saçlarınızdan.
    5 -3 ... cenaze kaldiricisi adem
  7. 7.
    egeyi istanbul' u babasının malı zanneden, haddini bilmez yazar söylemi. *
    4 -7 ... gececi neset gider
  8. 8.
    bir el atıp yardımcıda olmak lazımdır.
    -2 ... klauss
  9. 9.
    batıyı bok eden kişiler sadece kürtler mi ? Bunun içinde türk'ü de var laz'ı da var bilmem nesi de. Ben öyle kürtler tanıyorum ki senden benden daha çok seviyor vatanı. Ayrımcılığa gerek yok sen yazları antalya'ya, izmir'e tatile rahatça gidebiliyorsan bu doğuda şehit olan insanlar sayesindedir. Doğu'yu al sat ne demektir ey yavşak sen ananı satabilir misin orası da milletimiz için ana kadar kutsaldır.
    3 ... kutsal sperm
  10. 10.
    "kürtüm, bilkent mezunuyum, izmirde yaşıyorum altımda arabam ve tek başıma yaşadığım bir evim var. ait olduğum yer; bu cümleyi kuranlardan daha iyi bir yerdeyim." diye cevap vermek istediğim cümledir.

not: işe ihtiyacın olursa bir gün beklerim!
    4 -4 ... genc kiz ruyasi
kapat